سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۳ تیر ۱۴۰۰

آغاز فرآیند تکمیل اطلاعات متقاضیان در طرح اقدام ملی مسکن - نمایش محتوای خبر

 

 

آغاز فرآیند تکمیل اطلاعات متقاضیان در طرح اقدام ملی مسکن

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی، مدیرکل راه و شهرسازی استان گفت: این دسته از متقاضیان از ۱۳ خرداد آغاز فرآیند تکمیل اطلاعات متقاضیان در طرح اقدام ملی مسکنمی‌توانند با مراجعه به سایت tem.mrud.ir اطلاعات ثبت نام خود را تکمیل کنند.

داعی افزود: متقاضیان تایید شده‌ی مرحله اول ثبت نام در این طرح که به هر دلیل مدارک مورد نیاز را به اداره کل راه و شهرسازی تحویل نداده و یا در سامانه طرح اقدام ملی مسکن بارگذاری نکرده اند، بعد از دریافت پیامک از طریق سامانه طرح اقدام ملی مسکن می‌توانند با مراجعه به بخش پیگیری درخواست در سایت tem.mrud.ir نسبت به این امر اقدام کنند.

وی گفت: زمان مراجعه هر متقاضی برای بارگذاری مدارک از طریق پیامک به آن‌ها اعلام می‌شود که متقاضیان باید تنها بر طبق زمان اعلام شده به سامانه مراجعه و مدارک را بارگذاری کنند.

داعی افزود: همه متقاضیان نام نویسی شده در مرحله دوم ثبت نام و نیز افرادی که به دلیل شرایط فاصله گذاری اجتماعی ناشی از شیوع ویروس کرونا در فاز دوم تنها کد ملی خود را به سامانه پیامکی طرح اقدام ملی مسکن ارسال کرده اند نیز، می‌توانند برای ثبت نام و بارگذاری مدارک از ۱۳ خرداد به سامانه جامع طرح اقدام ملی مسکن مراجعه کنند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان گفت: زمانبندی ویرایش اطلاعات ثبت نامی متقاضیان مرحله اول و دوم، زمانبندی ثبت اعتراض به نتایج پالایش متقاضیان مرحله اول و همچنین زمانبندی بارگذاری مدارک توسط متقاضیان تایید شده در مرحله دوم متعاقبا اعلام خواهد شد.