سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

آغاز عملیات آسفالت گسترده معابر شهر بیرجند - نمایش محتوای خبر

 

 

آغاز عملیات آسفالت گسترده معابر شهر بیرجند

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی، شهردار بیرجند گفت: آسفالت 78 هزار و 500 متر مربع از معابرآغاز عملیات آسفالت گسترده معابر شهر بیرجند سطح شهر با هزینه ای بیش از 3 میلیارد و 100 تومان  در دستور کار قرار دارد.
جاوید  افزود: براین اساس  12 هزار متر مربع از معابر مهرشهر و 8 هزار متر مربع معبر کارگران 22 با 800 میلیون تومان  آسفالت می شود.
وی با بیان اینکه آسفالت معابر سطح شهر بیرجند براساس اولویت و حجم ترافیک اجرا خواهد شد، گفت:  روکش آسفالت معابر خیابان شهید خزاعی بین انقلاب و مطهری به مساحت 3500 متر مربع، ضلع غرب خیابان مطهری به متراژ 8 هزار متر مربع و 9500 متر مربع از خیابان شهید ذقنی و کلاهدوز (انقلاب) با هزینه 840 میلیون تومان اجرا می شود.
شهردار بیرجند از آسفالت خیابان سجاد 6 به متراژ 3 هزار متر مربع و هزینه 120 میلیون تومان خبر داد و افزود: آسفالت بلوار امام رضا (ع) از بلوار صیاد شیرازی تا بلوار ناصری به متراژ 18 هزار متر مربع و بلوار آوینی از میدان تا مجتمع مسکونی قرارگاه سلمان به متراژ 9 هزار متر مربع و مجموعا با هزینه یک میلیارد و 80 میلیون تومان در دستور کار قرار گرفته است.
به گفته شهردار بیرجند مسیر خیابان نواب تا سجاد 6 نیز به مساحت 7500 متر مربع و با هزینه 300 میلیون تومان انجام خواهد شد.
جاوید گفت: تمامی  معابر محدوده شهر بیرجند و پیرامون آن که زیر سازی و شبکه های آب، برق و گاز در آن اجرا شده در صورت پرداخت هزینه آماده سازی توسط اهالی، آسفالت می شود.