سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

آغاز طرح نظارتی ویژه نوروز از اول اسفند - نمایش محتوای نوروز

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

آغاز طرح نظارتی ویژه نوروز از اول اسفند

آغاز طرح نظارتی ویژه نوروز از اول اسفند


طرح نظارتی ویژه نوروز از اول اسفند آغاز می شود.

طرح نظارتی ویژه نوروز از اول اسفند آغاز می شود.

طرح ویژه بازرسی و نظارتی نوروز 96 از اول اسفند همزمان با سراسر کشور در خراسان جنوبی آغاز می شود.

علی تهوری، رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: این طرح با توجه به فرارسیدن روزهای آخر سال و افزایش تقاضا برای خرید کالا و خدمات، با هدف نظارت و کنترل بیشتر بر وضعیت بازار، توزیع و مصرف کالا اجرا می شود.

علی تهوری افزود: این طرح در دو مرحله، اطلاع رسانی و هماهنگی از اول تا 10 اسفند و مرحله اجرایی شامل بازدیدهای نوبتی و گشتهای ویژه مشترک از بازار کالا و خدمات از 10 اسفند تا 15 فروردین 96 انجام می شود.

وی، نظارت بیشتر بر واحدهای صنفی به ویژه تامین و توزیع میوه، نظارت بر مراکز نگهداری کالا، سردخانه ها و انبارها، نظارت بر فروش های فوق العاده و حراج، پایانه های مسافربری، دفاتر هواپیمایی، رستورانها و مراکز اقامتی و تفریحی را از جمله محورهای طرح نظارتی نوروز دانست.

رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گفت: علاوه بر 40 بازرس این سازمان به همراه بازرسانی از اتاق اصناف، اتحادیه های صنفی و تعزیرات حکومتی، بیش از 650 ناظر افتخاری نیز در این طرح همکاری می کنند.

علی تهوری افزود: تمام واحدهای صنفی موظف به نصب نرخ نامه در معرض دید مشتری و داشتن فاکتور خرید هستند و در صورت رعایت نکردن این موارد، با متخلفان برخورد می شود.

وی، ستاد خبری 124 اداره بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت را آماده دریافت نظرها، انتقادها و پیشنهادهای مردمی اعلام کرد.

منبع: معاونت خبر صدا و سیمای خراسان جنوبی

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.