رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۵ مهر ۱۳۹۸

آغاز طرح تابستانه پلیس راهنمایی و رانندگی - نمایش محتوای خبر

 

 

آغاز طرح تابستانه پلیس راهنمایی و رانندگی

alt

alt

طرح تابستانه پليس راهنمايي و رانندگي خراسان جنوبی آغاز شد.

 رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی از آغاز طرح تابستانه پليس راهنمايي و رانندگي در سطح شهر و معابر درون شهري استان خبر داد.

سرهنگ علیرضا حسنی هدف از اجراي اين طرح را ارتقاء آرامش و امنيت ترافيكي شهروندان و مسافران عنوان كرد و گفت: اين طرح در دو مرحله اجرا خواهد شد.

وي با بیان اینکه با تعطیلی زود هنگام مدارس، دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی مرحله اول مسافرت ها تابستانی در اواخر خرداد ماه و اوایل تیر ماه خواهد بود، بیان داشت: مرحله اول این طرح از 18 خرداد ماه در استان آغاز و تا 18 تیر ماه ادامه خواهد داشت.

 سرهنگ  حسنی با بيان اينكه در اين طرح با تخلّفات حادثه ساز به شدت برخورد خواهد شد، افزود: موتورسيكلت سواران به عنوان بخش مهمي از چرخه ترافيك بايستي به قوانين و مقررات راهنمايي و رانندگي توجه كنند و هنگام رانندگي حتما از كلاه ايمني استفاده كنند.

وی ادامه داد: ایجاد آرامش و رضایتمندی مردم با تسهیل عبور و مرور و اجرای دقیق قوانین، تشدید برخورد با ناهنجاری های اجتماعی از قبیل: کشف حجاب توسط بانوان، آلودگی صوتی، حمل حیوانات و سگ گردانی در حین رانندگی ، رسیدگی فوری به تصادفات احتمالی با همکاری دستگاه های امدادی و بازگشایی معابر از دیگر اهدافی است که در این طرح دنبال خواهد شد.

رئيس پليس راهنمايي و رانندگي خراسان جنوبی آغاز مرحله دو طرح تابستانه پليس راهور را پايان ماه مبارك رمضان عنوان و  بیان كرد: مرحله دوم اين طرح تا پايان شهريور ماه ادامه خواهد داشت.

وی با تاکید بر اینکه پلیس راهور نهایت تلاش خود را در جهت خدمت رسانی به مردم استان بکار خواهد برد، افزود: هدف اصلی پلیس فرهنگسازی در جهت اجرای قانون به منظور پیشگیری از حوادث و تلفات و خسارات ناشی از آنها است.