جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

آغاز به کار رادیو نمای خراسان جنوبی - نمایش محتوای خبر

 

 

آغاز به کار رادیو نمای خراسان جنوبی

رادیو نمای خراسان جنوبی آغاز به کار کرد.

ثقفی، مدیر کل صدا و سیمای مرکز خراسان جنوبی از آغاز به کار رسمی رادیو نمای خراسان جنوبی خبر داد و گفت: این رادیونما به صورت ۲۴ ساعته فعال است.

محمد ثقفی گفت: در دنیای امروزی که مقوله اطلاع ‌رسانی عمومی از اهمیت بالایی برخوردار است رسانه رادیو نیز در حال تکامل است و تلاش می­‌کند تا همگام با رسانه‌­های دیگر از فناوری‌های جدید رسانه‌­ای استفاده کند.

وی افزود: رادیو نما پدیده‌­ای تازه در میان خیل رسانه‌­هایی است که در دنیای مدرن امروز ظهور کرده و می‌کوشد نظر مخاطب را جلب کند این پدیده که بستری تازه برای مخاطبان رادیو فراهم می‌­کند در دنیا هم پدیده‌­ای نوپا است.

محمد ثقفی گفت: در رادیو نمای خراسان جنوبی از تصاویر برنامه‌های رادیویی و همچنین جاذبه‌های گردشگری، تاریخی، مشاهیر استان و غیره استفاده شده است.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز خراسان جنوبی با بیان اینکه عکس‌های رادیونما با موضوع و محتوای برنامه ‌ها سازگاری دارد، افزود: اطلاعات ارائه شده توسط رادیونمای خراسان جنوبی شامل عناوین برنامه­‌ها، زمان پخش، مدت برنامه‌ها، موضوع برنامه‌ها، اسامی عوامل و مهمانان و کارشناسان برنامه‌ها، نشانی پستی مرکز، نشانی فضای مجازی رادیو خراسان جنوبی، شماره تلفن‌های ارتباط مردمی و پست الکترونیکی و اعلام اسامی برنامه‌های بعدی جدول پخش و غیره است.

محمد ثقفی گفت: مخاطبان شبکه استانی مرکز خراسان جنوبی می‌توانند از طریق دستگاه مبدل دیجیتال یا تلویزیون دیجیتال با کانال‌یابی و جستجوی مجدد تصاویر رادیونمای خراسان جنوبی را دریافت کنند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان صدا و سیمای خراسان جنوبی