سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۵ خرداد ۱۴۰۰

اعمال محدودیت‌های ترافیکی روز برات در بیرجند - نمایش محتوای خبر

 

 

اعمال محدودیت‌های ترافیکی روز برات در بیرجند

محدودیت‌های ترافیکی روز برات در بیرجند اعمال می شود.

 

رئیس پلیس راهنمائی و رانندگی خراسان جنوبی با تبریک میلاد یگانه منجی عالم بشریت حضرت قائم (عج) از اجرای محدودیت‌های ترافیکی روز برات در شهرستان بیرجند خبر داد.

 سرهنگ علیرضا رضایی، رئیس پلیس راهنمائی و رانندگی خراسان جنوبی گفت: به منظور تأمین نظم و امنیت در سطح شهرستان بیرجند در روز 14 شعبان محدودیت‌های ترافیکی در سطح شهرستان اعمال خواهد شد.

سرهنگ علیرضا رضایی افزود: شهروندانی که قصد دارند از وسیله نقلیه شخصی استفاده کنند می‌توانند از مسیرهای شمال شهر از بلوار جوادیه و بلوار پیامبر اعظم(ص) وارد مزار شهدا شده و خودروهای خود را در پارکینگ ضلع شرقی و یا در امتداد بلوار پیامبر اعظم(ص) پارک کنند.

وی گفت: ورودی جنوب شهر از بلوار پیامبر اعظم(ص) تقاطع عباس آباد وارد مزار شهدا خواهند شد که این دسته از همشهریان می‌توانند خودروهای خود را در حاشیه بلوار پیامبر اعظم(ص) و پارکینگ‌های تعبیه شده در ضلع غربی و امتداد رودخانه پارک کنند.

رئیس پلیس راهنمائی و رانندگی خراسان جنوبی افزود: هسته مرکزی شهر از خیابان انقلاب و جمهوری، میدان امام حسین(ع) وارد مزار شهدا شده و در محوطه باز مزار شهدا و پارکینگ ضلع غربی و شرقی و امتداد رودخانه خودروهای خود را پارک کنند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان صدا و سیمای خراسان جنوبی