رونق تولید ملی | دوشنبه، ۳۱ تیر ۱۳۹۸

اعلام ویژه برنامه های سالروز شکست حمله آمریکا به ایران در صحرای طبس - نمایش محتوای خبر

 

 

اعلام ویژه برنامه های سالروز شکست حمله آمریکا به ایران در صحرای طبس

برنامه های سالروز شکست حمله آمریکا به ایران در صحرای طبس تشریح شد.

ویژه برنامه های سالروز شکست مفتضحانه حمله امریکا در صحرایی طبس اعلام شد .

سرهنگ قاسمی، مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خراسان جنوبی در نشست خبری گفت: مراسم گرامیداشت 5 اردیبهشت ساعت 10 و نیم صبح در محل سقوط هواپیماهای امریکا در صحرایی طبس برگزاری می شود .

سرهنگ قاسمی افزود: از استانداران و ائمه جمعه استان های یزد، کرمان، اصفهان، خراسان رضوی و شمالی و همچنین سردار نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفان برای حضور در این مراسم دعوت شده است.

وی ، تجلیل از خانواده شهید محمد منتظر قائم و حسن باقری از شهدای این واقعه، اجرای سرود حماسی استکبارستیزی، رونمایی از تمبر یادبود واقعه صحرای طبس، اجرای نمایش گورستان متجاوزان وبرپایی کرسیهای آزاد اندیشی در دانشگاههای استان را از دیگر ویژه برنامه های سالروز شکست امریکا در صحرای طبس اعلام کرد.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خراسان جنوبی همچنین از پیشرفت 60 درصدی موزه عبرت در صحرای طبس در کنار مسجد شکر خبر داد وگفت: تاکنون یک میلیارد تومان برای راه اندازی این موزه هزینه شده و اسناد تاریخی واقعه شکست حمله امریکا در صحرای طبس در سال 1359 نیز برای نمایش در این موزه جمع آوری شده است.

سرهنگ قاسمی افزود: برای تکمیل موزه عبرت 2 میلیارد تومان دیگر نیاز است که در صورت تامین اعتبار تا سال آینده به بهره برداری می رسد.

منبع : معاونت خبر صدا و سیمای خراسان جنوبی