جهش تولید | شنبه، ۱۸ مرداد ۱۳۹۹

اعلام نحوه پرداخت عیدی معلمان حق‎التدریس - نمایش محتوای خبر

 

 

اعلام نحوه پرداخت عیدی معلمان حق‎التدریس

فرهنگیان امسال ۶۰۳ هزار و ۵۰۰ تومان عیدی و پاداش آخر سال می‌گیرند و معلمان حق‌التدریس نسبت به ساعات تدریس عیدی دریافت می کنند.

 مدیر کل دفتر وزیر آموزش و پرورش ، گفت: فرهنگیان امسال ۶۰۳ هزار و ۵۰۰ تومان عیدی و پاداش آخر سال می‌گیرند و معلمان حق‌التدریس نسبت به ساعات تدریس عیدی دریافت می کنند.
محمد فاضل درباره اجرای طرح تبلیغات در مدارس که چندی پیش از سوی وزیر آموزش و پرورش مطرح شد اظهار کرد: کارگروهی در آموزش و پرورش برای پیگیری این طرح تشکیل شده است.
وی افزود: طرح اجرای تبلیغات در مدارس درحال بررسی توسط این کمیته است اجرای این طرح بستگی به نتیجه مطالعات و بررسی ها دارد ممکن است به نتیجه ای برسیم که این طرح اجرا نشود.
مدیر کل دفتر وزیر آموزش و پرورش درباره پرداخت عیدی فرهنگیان، تصریح کرد: پرداخت عیدی فرهنگیان باید از سوی دولت صورت گیرد.
طبق مصوبه هیات دولت، مبلغ ثابت ۶ میلیون و ۳۵ هزار (۶.۰۳۵.۰۰۰) ریال به نسبت مدت خدمت تمام وقت در سال ۱۳۹۳ به عنوان پاداش آخر سال (عیدی) در بهمن ماه سال جاری از محل بودجه مصوب دستگاه‌های اجرایی پرداخت می شود. خدمت نیمه وقت بانوان از لحاظ اجرای این تصویب‌نامه، تمام وقت محسوب می‌شود. معلمان حق‌التدریس نسبت به ساعات تدریس، مشمول این تصویب‌نامه خواهند بود.

منبع : وب سایت باشگاه خبرنگاران جوان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران