جهش تولید | دوشنبه، ۶ بهمن ۱۳۹۹

اعلام محدودیت های ترافیکی عید سعید فطر در خراسان جنوبی - نمایش محتوای خبر

 

 

اعلام محدودیت های ترافیکی عید سعید فطر در خراسان جنوبی

محدودیت های ترافیکی عید سعید فطر در خراسان جنوبی اعلام شد .

سرهنگ رضایی ، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی از محدودیت‌های ترافیکی عید سعید فطر سال 94 در مرکز و شهرستان‌های استان خراسان جنوبی خبر داد.

علیرضا رضایی اظهار کرد: شهروندان استان خراسان جنوبی هر ساله صبح روز عیدسعید فطر برای اقامه نماز به مصلی المهدی(عج) مراجعه می‌کنند و لازم است تا با اجرای طرح محدودیت‌های ترافیکی، شهروندان بتوانند به موقع و بدون هیچ مشکل خاصی تردد کنند.

وی از شهروندان خواست برای اقامه نماز از وسایل نقلیه عمومی استفاده و در صورت نیاز به استفاده از وسایل نقلیه شخصی از مسیرهای ذیل تردد کنند.

وی گفت: در شهرستان بیرجند نمازگزارانی که از جنوب شهر قصد عزیمت به مصلی را دارند از کمربندی جنوب، پارکینگ‌های حاشیه بلوار پیامبر اعظم (ص) و پارکینگ تعبیه شده در داخل مصلی استفاده کنند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی تصریح کرد: نمازگزارانی که از شمال شهر قصد عزیمت به مصلی را دارند از بلوار شهدای عبادی، تقاطع عباس آباد، میدان ابن حسام، بلوار صنعت و معدن و از پارکینگ‌های تعبیه شده در ضلع غربی بلوار صنعت و معدن مقابل مصلی المهدی (عج) و یا بلوار پیامبر اعظم (ص) استفاده کنند.

وی خاطرنشان کرد: نمازگزارانی که از معصومیه و سایت اداری قصد عزیمت به مصلی را دارند می‌توانند از پارکینگ تعبیه شده در ضلع جنوبی تالار کیان استفاده کنند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی گفت: پس از نماز عید فطر دو لاین عبوری بلوار صنعت و معدن به طرف میدان ابن حسام یک طرفه و تقاطع بلوار صنعت و معدن و شهید شهاب تا میدان آدینه محدودیت تردد خواهد داشت.

رضایی تصریح کرد: در شهرستان قاین تمام مسیرهای منتهی به مصلی ممنوعیت تردد و توقف، در شهرستان فردوس بلوار بعثت شمالی حد فاصل تقاطع شهید هاشمی نژاد تا سه راهی دانشگاه آزاد، سه راهی دانشگاه آزاد تا سه راهی پارک ملت، سه راهی پارک ملت تا خیابان ورزش، خیابان ورزش و کوچه‌های منتهی به ورزشگاه شهید درخشان محدودیت توقف خواهد داشت.

وی افزود: در شهرستان نهبندان مسیر چهارراه صدا و سیما تا میدان بسیج محدودیت تردد و توقف، در شهرستان بشرویه محدودیت تردد در بلوار امام حسین (ع) حدفاصل بهشت امام حسین(ع)و خیابان پرستار از ساعت و محدودیت توقف در بلوار امام حسین(ع) حدفاصل بهشت امام حسین(ع) و خیابان پرستار و در شهرستان درمیان محدودیت ترافیکی خاصی ندارد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی گفت: در شهرستان سربیشه خیابان مطهری حد فاصل میدان شهدا تا مهدیه ممنوعیت تردد و توقف خواهد داشت و شهروندان می‌توانند برای پارک خودروهای خود از پارکینگ ضلع جنوبی مزار شهداء استفاده کنند.

رضایی همچنین یادآور شد: در شهرستان سرایان خیابان امام خمینی محدوده مسجد جامع، در خیابان امام خمینی 24، خیابان جانبازان -  تردد و توقف وسایل نقلیه ممنوع، در شهرستان‌های زیرکوه و خوسف منوعیت و محدودیت خاصی وجود ندارد، در شهرستان طبس تردد و توقف تمام وسایل نقلیه سنگین ممنوع و عبور وسایل نقلیه سنگین از ورودی جاده یزد و همچنین از میدان آیت اله واعظ طبسی به سمت میدان امام زاده ممنوع خواهد بود و تمام وسایل نقلیه باید از پارکینگ‌های اختصاص داده شده در میدان امامزاده استفاده کنند.

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان صدا و سیمای خراسان جنوبی