سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

اعلام محدودیتهای ترافیکی عید سعید فطر در بیرجند - نمایش محتوای خبر

 

 

اعلام محدودیتهای ترافیکی عید سعید فطر در بیرجند

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی، رئیس پلیس راهور استان گفت: با توجه به برگزاری نماز عید سعید فطراعلام محدودیتهای ترافیکی عید سعید فطر در بیرجند در مصلی المهدی(عج) حتی الامکان شهروندان برای شرکت در نماز از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنند و در صورت نیاز به استفاده از وسایل نقلیه شخصی از مسیرهای اعلام شده تردد کنند.

سرهنگ عباسی با بیان اینکه نمازگزارانی که از جنوب شهر قصد عزیمت به مصلی را دارند از بلوار پیامبر اعظم(ص) و پارکینگ های حاشیه این بلوار استفاده کنند، افزود: نمازگزارانی که از شمال شهر قصد عزیمت به مصلی را دارند از بلوار جوادیه-بلوارپیامبراعظم(ص) ، تقاطع شهدای عبادی ،میدان ابن حسام ، بلوار صنعت و معدن و از پارکینگ های ایجاد شده در ضلع غربی بلوار صنعت و معدن مقابل مصلی المهدی (عج) و پارک جنگلی استفاده کنند.

وی گفت: نمازگزارانی که از معصومیه و سایت اداری قصد عزیمت به مصلی را دارند می توانند خودروی خود را در  پارکینگ ایجاد شده در ضلع جنوبی و شمالی تالار کیان پارک کنند.

سرهنگ علیرضا عباسی افزود: پس از نماز عید فطر دو مسیر عبوری بلوار صنعت و معدن بطرف میدان ابن حسام یکطرفه خواهد شد و تقاطع بلوار صنعت و معدن و شهید شهاب تا میدان آدینه محدودیت تردد خواهد داشت.