سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

اعلام زمان و مکان مصاحبه پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان - نمایش محتوای خبر

 

 

اعلام زمان و مکان مصاحبه پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی، آموزش و پرورش استان در اطلاعیه ای اعلام کرد:به اطلاع پذیرفته اعلام زمان و مکان مصاحبه پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیانشدگان چند برابر ظرفیت دانشگاه فرهنگیان در آزمون سراسری سال 99-98 (سهمیه خراسان جنوبی) می رساند، مدارک مورد نیاز، زمان و مکان مصاحبه عمومی و تخصصی معرفی شدگان به شرح زیر اعلام می شود.
مدارک مورد نیاز:
تمام داوطلبان بایستی مدارک زیر را در روز مصاحبه به همراه داشته باشند:
اصل وتصویر کارت ملی، اصل وتصویر شناسنامه، اصل وتصویر دیپلم ویا گواهی تأیید شده که معدل کل دیپلم درآن قید وبرابر اصل شده است)
سه قطعه عکس 4در3 که درسال جاری گرفته شده باشد (ترجیحا عکسی که موقع ثبت نام درآزمون به سازمان سنجش آموزش کشور ارسال شده است )
اصل دوبرگ فیش واریزی به مبلغ سیصد و چهل هزار ریال (340/000) به حساب شماره 2173122194008 به نام (تمرکز وجود درآمدهای اختصاصی اداره کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی ) نزد بانک ملی ایران.
از داوطلبانی که فاقد شرایط اختصاصی آموزش و پرورش بوده و بدون توجه به شرایط و ضوابط اعلام شده اقدام به انتخاب رشته کرده اند، مصاحبه اختصاصی نمی شود. لذا اینگونه داوطلبان از واریز مبلغ فوق الذکر خودداری کنند. بدیهی است در غیر اینصورت مبلغ واریزی قابل عودت نخواهد بود.
زمان مصاحبه :
زمان مصاحبه از پنجشنبه هفتم شهریور تا دوشنبه یازدهم شهریور (صبح ازساعت 8 تا 13 و بعد از ظهر از ساعت 14 تا 19) است که داوطلبان بر اساس جدول زمانبندی برای پذیرش و انجام مراحل معاینات پزشکی از ساعت 7 صبح در پردیس های مربوطه حضور یابند.
مکان مصاحبه :
برادران: بیرجند ،خیابان معلم، خیابان خلیل طهماسبی، پردیس شهید باهنر،تلفن: 32444067 – 056
خواهران: بیرجند، خیابان معلم، تقاطع خیابان حافظ و خیام، پردیس امام سجاد (ع) ،تلفن: 32446828 – 056
تقویم زمانبندی شرکت در مراحل مصاحبه دانشگاه فرهنگیان