جهش تولید | دوشنبه، ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

اعلام برنامه اکران فیلم‌های منتخب ششمین جشنواره فیلم فجر - نمایش محتوای خبر

 

 

اعلام برنامه اکران فیلم‌های منتخب ششمین جشنواره فیلم فجر

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی، معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گفتاعلام برنامه اکران فیلم‌های منتخب ششمین جشنواره فیلم فجر: فیلم‌های اعلام شده از ۱۵ تا ۲۲ بهمن و همزمان با تهران در تالار مجتمع ایثار بیرجند به نمایش گذاشته می‌شوند.
سید علی زمزم افزود: سه شنبه ۱۵ بهمن در چهار سانس، فیلم‌های قطار آن شب به کارگردانی حمیدرضا قطبی ساعت ۱۰ صبح، روز بلوا به کارگردانی بهروز شعیبی ساعت ۱۶، من میترسم به کارگردانی بهنام بهزادی ساعت ۱۸:۳۰ و روز بلوا به کارگردانی بهروز شعیبی ساعت ۲۱ اکران خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه چهارشنبه ۱۶ بهمن ساعت ۱۰ صبح فیلم ۲۳ نفر به کارگردانی مهدی جعفری، ساعت ۱۶ و ۲۱ فیلم روز صفر به کارگردانی سعید ملکان و ساعت ۱۸:۳۰ فیلم آتابای به کارگردانی نیکی کریمی اکران می‌شود، گفت: پنج شنبه ۱۷ بهمن نیز ساعت ۱۶ و ۲۱ فیلم سه کام حبس (۱۲+) به کارگردانی سامان سالور و ساعت ۱۸:۳۰ فیلم آن شب (۱۲+) به کارگردانی کوروش آهاری اکران خواهد شد.
زمزم افزود: روزجمعه ۱۸ بهمن ساعت ۱۶ و ۲۱ فیلم قصیده گاو سفید به کارگردانی بهتاش صناعی‌ها و ساعت ۱۸:۳۰ فیلم تومان به کارگردانی مرتضی فرشباف اکران خواهد شد.
وی گفت: شنبه ۱۹ بهمن نیز ساعت ۱۰ فیلم کاتی و ستاره به کارگردانی عبدالرضا مجلسی، ساعت ۱۶ و ۲۱ فیلم کشتارگاه به کارگردانی عباس امینی و ساعت ۱۸:۳۰ فیلم خوب، بد و جلف ۲ به کارگردانی پیمان قاسم خانی به نمایش درخواهد آمد.
زمزم با بیان این که یکشنبه ۲۰ بهمن، فیلم منطقه پرواز ممنوع به کارگردانی امیر داساگر ساعت ۱۰ صبح، فیلم لباس شخصی به کارگردانی امیرعباس ربیعی ساعت ۱۶ و ۲۱ و فیلم دشمنان به کارگردانی علی درخشنده ساعت ۱۸:۳۰ اکران خواهد شد، افزود: دوشنبه ۲۱ بهمن ماه نیز فیلم تورنا ۲ به کارگردانی سید جواد هاشمی ساعت ۱۰ صبح، فیلم مغز استخوان به کارگردانی حمیدرضا قربانی ساعت ۱۶ و ۲۱ و فیلم دوزیست به کارگردانی برزو نیک نژاد ساعت ۱۸:۳۰ اکران می‌شود.
وی با اشاره به این که علاقه مندان می‌توانند برای تهیه بلیط به سالن نمایش مراجعه کرده و یا از طریق سایت سینما تیکت بلیط را با بهای ۱۰ هزار تومان خریداری کنند، گفت: صبح‌ها اکران بخش ویژه کودکان و نوجوانان رایگان خواهد بود.