سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

اعلام آمادگی صدا وسیمای خراسان جنوبی جهت پوشش و انعکاس برنامه های بسیج سازندگی - نمایش محتوای خبر

 

 

اعلام آمادگی صدا وسیمای خراسان جنوبی جهت پوشش و انعکاس برنامه های بسیج سازندگی

مدیر کل صدا وسیمای مرکز خراسان جنوبی جهت پوشش و انعکاس برنامه های بسیج سازندگی در رادیو و تلویزیون استان اعلام آمادگی کرد.

به گزارش روابط عمومی صدا وسیمای مرکز خراسان جنوبی ،

صبح امروز جلسه ای با حضور رئیس بسیج سازندگی و مدیرکل و معاونان مرکز به منظور ایجاد هماهنگی و تعامل جهت پوشش و انعکاس هرچه بهتر اقدامات  بسیج سازندگی استان در برطرف کردن محرومیت ها و حفظ فرهنگ و ارزش ها در مناطق محروم استان برگزار شد .

مدیر کل صدا وسیمای خراسان جنوبی در این نشست گفت : ارتباط رسانه ای بین صدا و سیما و بسیج سازندگی می تواند بسیار تاثیر گذار و مفید فایده باشد و فعالیت های خیرخواهانه بسیج در استان با عنایت ویژه انعکاس داده می شود.

علیرضا آینه دار افزود : این مرکز جهت انعکاس و پوشش دهی رسانه ای برنامه های اجرا شده درحوزه های متعدد توسط بسیج سازندگی استان و حضور کارشناسان بسیج سازندگی در برنامه های رادیویی و تلویزیونی آمادگی لازم را دارد.
رئیس بسیج سازندگی خراسان جنوبی نیز گفت : باتوجه به اینکه فعالیت های بسیج سازندگی اهمیت فوق العاده ای در جهت محرومیت زدایی دارد ، پیشنهاد می شود مستند ها و گزارشهای اثرگذاری در جهت برطرف کردن محرومیت ها و حفظ فرهنگ و ارزش ها در مناطق محروم استان و ایجاد فرهنگ عمومی در راستای خدمت به هموطنان تهیه و پخش شود.

مهدی هنری با اشاره به برنامه های جهاد سازندگی به عنوان قرارگاه پیشرفت و آبادانی استان افزود : بسیج سازندگی جهت فرهنگ سازی در بین مردم شهر و روستا برای آبادانی منطقه و پای کار آوردن مردم در این خصوص به همکاری صدا وسیما نیازمند است.

وی گفت : توسعه همه جانبه در استان به خصوص مناطق محروم ، ایجاد انگیزه در بین مردم به صورت همه جانبه و بومی، استفاده از ظرفیت بزرگ جامعه در بحث تعلیم و تربیت ، تولید مستند با رویکرد اقتصاد مقاومتی از جمله اهداف این نهاد در استان است.

لازم به ذکر است : این نشست ها بین دو دستگاه برای رسیدن به نتایج مطلوب تر همچنان ادامه خواهد داشت.