سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۴ تیر ۱۴۰۰

اعلام آمادگی بسیج دانشجویی دانشگاه بیرجند برای بازسازی خانه های مناطق سیل زده استان - نمایش محتوای خبر

 

 

اعلام آمادگی بسیج دانشجویی دانشگاه بیرجند برای بازسازی خانه های مناطق سیل زده استان

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی، در نامه بسیج دانشجویی دانشگاه بیرجند خطاب به استاندار آمدهاعلام آمادگی بسیج دانشجویی دانشگاه بیرجند برای بازسازی خانه های مناطق سیل زده استان است: با توجه به وقوع سیلاب های اخیر و خسارات وارد شده به برخی از زیرساخت ها و مسکن شهری و روستایی استان، گروه جهادی شهید محمد حسین امینی حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه بیرجند به عنوان بزرگترین گروه جهادی استان، برای همکاری در بازسازی  مناطق آسیب دیده  اعلام آمادگی می کند.

همچنین با توجه به لزوم ایجاد وحدت بین نهادهای اجرایی و برای ارتقای کیفیت و نظم بخشیدن به ارائه خدمت، پیشنهاد می شود کارگروهی برای هماهنگی هرچه بیشتر بین گروه های جهادی اعزامی به مناطق و مسئولان ذیربط ایجاد شود.

 نظر به سابقه ی فعالیت گروه جهادی مذکور و توفیقات آن در استان و  برخورداری این گروه از قوای انسانی متعهد و انقلابی می توان این گروه را به عنوان بازوی قدرتمند اجرای طرح های جهادی در سطح استان دانست.
به همین منظور تقاضا داریم که در تخصیص بودجه و تأمین امکانات لازم برای پیشبرد اهداف امدادرسانی و در بعد کلان، محرومیت زدایی، مساعدت فرمایید.
امید است با تکیه بر ظرفیت های موجود و همّت دستگاه های ذیربط، همچنین اعتماد به توانایی جوانان این مرز و بوم، در ظل توجهات الهی و عنایات حضرت ولی عصر (عج) بتوانیم گامی مؤثر برای خدمت رسانی به مردمان شریف این خطه برداریم.