سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۱ تیر ۱۴۰۰

اعطای 2 هزار و 200 گواهینامه سخنوری به راویان ایثار در کشور - نمایش محتوای خبر

 

 

اعطای 2 هزار و 200 گواهینامه سخنوری به راویان ایثار در کشور

2 هزار و 200 راوی ایثار در کشور، تا پایان امسال گواهینامه مهارتهای سخنوری دریافت می کنند.

رئیس اداره پیام آوران ایثار بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور در کارگاه آموزشی پیام آوران ایثار در بیرجند گفت: این کارگاه آموزشی تا کنون  در 30 استان برگزار شده و با اختتامیه این کارگاهها تا پایان امسال برای 2 هزار و 200 نفر از افراد شرکت‌کننده ،گواهینامه سخنوری ایثار و شهادت صادر می‌شود.

آقای اعتماد، افزود: این افراد پس از دریافت گواهینامه، فرهنگ ایثار و شهادت در مدارس، کاروانهای راهیان نور، یادواره‌ها و مراسم ملی- مذهبی مانند مهمانی لاله‌ها و دهه فجر  می را تبیین می کنند.

 وی انتقال هنرمندانه فرهنگ ایثار و شهادت را رسالت اصلی راویان ایثار دانست  و گفت: امروز دشمنان انقلاب، جنگ نرم را برای خدشه دار کردن نظام  طراحی کرده اند و رسالت اصلی راویان ایثار، انتقال هنرمندانه پیام شهدا و فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان است.

رئیس اداره پیام آوران ایثار بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور با بیان اینکه نحوه بیان و انتقال پیام در فرهنگ سازی ایثار و شهادت اهمیت بسزایی دارد گفت: راویان جنگ، خاطره ها و پیام های مهمی دارند که باید هنرمندانه به نسل امروز منتقل شود.

کارگاه آموزشی پیام آوران ایثار و شهادت با محوریت آموزش فنون سخنوری، ارتباط موثر و روایتگری، ویژه خانواده های شهدا و ایثارگران از امروز در بیرجند آغاز شد و در سه دوره دو روزه  تا 18 بهمن ماه ادامه دارد.