جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

اعزام 6 موکب اربعین از خراسان جنوبی به عتبات عالیات - نمایش محتوای خبر

 

 

اعزام 6 موکب اربعین از خراسان جنوبی به عتبات عالیات

6 موکب امروز از خراسان جنوبی به همراه عوامل اجرایی برای خدمات رسانی به زائران همایش پیاده روی اربعین حسینی به عتبات عالیات اعزام شدند

6 موکب امروز از خراسان جنوبی به همراه عوامل اجرایی برای خدمات رسانی به زائران همایش پیاده روی اربعین حسینی به عتبات عالیات اعزام شدند.

رئیس کمیته مشارکت های مردمی ستاد اربعین خراسان جنوبی با بیان اینکه این موکب ها در کاظمین مستقر می شوند گفت: 12 موکب از روز گذشته تاکنون از 35 موکب خراسان جنوبی عازم عراق شدند.

جوینده افزود: از این موکب ها 8 موکب مربوط به نانوایی، 15 موکب پذیرایی و بقیه خدماتی شامل اسکان، نظافتی و بهداشت و درمان است.

وی به حضور چشمگیر رانندگان اشاره کرد و گفت: 100 کامیون و هزار نیروی خدماتی از تمام شهرستانها در مسیر کاظمین به زائران خدمات ارائه می کنند.

جوینده با بیان اینکه  اعزام موکب ها به عتبات عالیات تا 26مهر ادامه دارد از مردم خواست کمک های نقدی خود را به شماره کارت 6273811095667975 ستاد اربعین استان واریز کنند.

وی افزود: همچنین مردم می توانند کمک های غیر نقدی همچون مواد غذایی، پنکه، کولر، آب سردکن، پتو و موکت را به ستاد بازسازی عتبات عالیات واقع در خیابان مدرس 4، پلاک 28 تحویل دهند.

منبع: خبرگزاری صدا و سیمای خراسان جنوبی