جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۰ مهر ۱۳۹۹

اعزام 5 هزار نفر از مردم استان به مناطق 8 سال دفاع مقدس - نمایش محتوای خبر

 

 

اعزام 5 هزار نفر از مردم استان به مناطق 8 سال دفاع مقدس

نشست های راهیان نور هم با رویکرد برنامه ریزی بهتر و منسجم تر برای اعزام گروههای مختلف مردمی به سرزمین رشادتهای رزمندگان 8 سال دفاع مقدس آغاز می شود تا مردم علاوه بر کوله بار معنوی ازاین سفر با آرمانهای شهدا نیز تجدید پیمان کنند.

قرار است امسال حدود 5 هزار نفر از مردم خراسان جنوبی با70 دستگاه اتوبوس در قالب بسیج محلات و فردی به  مناطق 8 سال دفاعمقدس اعزام شوند.

به گفته سرهنگ قاسمی معاون هماهنگ کننده سپاه انصار الرضای استان سهم دانشجویان از این آمار حدود 2 هزار نفر خواهد بود که از 13تا 23 اسفند ماه با 35 دستگاه اتوبوس از مناطق جنگی جنوب دیدن می کنند.

دورثبت نام از دانشجویان برای اعزام  که از اول بهمن ماه آغاز شده تا دهم اسفند ادامه دارد .

تاکنون هزارو 500 دانشجو برای اعزام نامنویسی کردند .

شرافتی فرماندار قاین هم  در ستاد هماهنگی راهیان نور این شهرستان از اعزام 350 نفر با 7 دستگاه اتوبوس به اردوی های جنوب خبرداد و خواستار تعامل و همکاری همه ادارات برای اعزام قشرهای مختلف مردم به سرزمین نور شد.

فلاحتي فرماندار زیرکوه هم در نشستی دیگر به اعزام 135 نفر از مردم این شهرستان از 28 اسفند ماه به مناطق عملیاتی جنوب اشاره کرد.

240 نفر از مردم شهرستان بشرویه نیز در دو مرحله به این مناطق اعزام خواهند شد که به گفته مهدی نژاد فرماندار بشرویه این کاروانها از 25 اسفند تا  9 فروردین ماه 93 حرکت خود را آغاز خواهند کرد.

180 نفر از مردم نهبندان هم از 2 فروردین ماه به مدت 7 روز از مناطقی همچون اروند رود ؛ چزابه ؛ فکه ؛ دهلاویه و فتح المبین  دیدن می کنند .