سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

اعزام 14 بازیکن فوتبال استان به اردوی کشوری - نمایش محتوای خبر

 

 

اعزام 14 بازیکن فوتبال استان به اردوی کشوری

رئیس هیئت فوتبال خراسان جنوبی از اعزام 14 بازیکن نونهال و نوجوان این استان به اردوی کشوری خبر داد.

علی برات‌زاده در حاشیه برگزاری طرح بزرگ استعدادیابی فوتبال خراسان جنوبی در شهرستان فردوس اظهار کرد: این طرح از 18 ماه گذشته در خراسان جنوبی آغاز و از ابتدای طرح تعداد پنج هزار نفر استعدادیابی شدند.

وی گفت: با برگزاری اردوهای مختلف در شهرهای دیگر استان، تعداد منتخبین به یک هزار و 500 نفر و سپس به 500 نفر و نهایتاً در اردوی پنج‌شنبه و جمعه گذشته طبس تعداد 120 نفر مورد استعدادیابی قرار گرفتند.

رئیس هیئت فوتبال خراسان جنوبی افزود: طرح استعدادیابی فوتبال خراسان جنوبی با حضور 60 نفر نونهال و نوجوان از 11 شهر استان در فردوس برگزار شد که از این تعداد 14 نفر انتخاب و به اردوی کشوری اعزام می‌شوند.

برات‌زاده تصریح کرد: اردوی کشوری مسابقات فوتبال، آبان‌ماه در تهران برگزار و منتخبین خراسان جنوبی نیز به این اردو اعزام می‌شوند.

خراسان جنوبی از استعدادهای زیادی در ورزش فوتبال برخوردار است

وی یادآور شد: طرح بزرگ استعدادیابی فوتبال خراسان جنوبی برای نخستین بار در سطح کشور انجام شد که در این طرح استعدادهای فوق‌العاده‌ای از شهرستان‌ها، شهرها و بخش‌های این استان شناسایی شدند.

رئیس هیئت فوتبال خراسان جنوبی تعهد اجتماعی، اعتماد به نفس، زندگی اردویی و در کنار هم بودن را از نتایج و اثرات اردوهای یک و یا چند روزه فوتبال دانست و گفت: خراسان جنوبی از استعدادهای بسیار زیادی در ورزش فوتبال برخوردار است که باید این استعدادها شناسایی و شکوفا شوند.

برات‌زاده افزود: مدیریت طرح بزرگ استعدادیابی فوتبال خراسان جنوبی را سیدرضا مه‌جو برعهده دارد که این طرح یک‌شنبه هفته آینده نیز در شهرستان بیرجند برگزار می‌شود.

منبع: معاونت اطلاعات و اخبار مرکز خراسان جنوبی