جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

اعتراض نماینده مجلس به بی عدالتی در توزیع پروازهای فرودگاه بیرجند - نمایش محتوای خبر

 

 

اعتراض نماینده مجلس به بی عدالتی در توزیع پروازهای فرودگاه بیرجند

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به بی عدالتی در توزیع پروازهای فرودگاه بیرجند اعتراض کرد.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به بی عدالتی در توزیع پروازهای فرودگاه بیرجند اعتراض کرد.

حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی، نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، سوال خود را از وزیر راه در مورد دلیل نبود عدالت در توزیع پروازها و افزایش نقص فنی هواپیماهای بیرجند، تقدیم هیئت رئیسه مجلس کرد.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: در پی نارضایتی مردم خراسان جنوبی از پروازهای هواپیمایی استان از وزیر راه پرسیدم چرا توزیع تعداد پروازها در مناطق مختلف کشور عادلانه صورت نمی گیرد؟ 

وی، با اشاره به افزایش نقص فنی هواپیماها در پروازهای خراسان جنوبی افزود: کوتاهی هایی در این زمینه صورت می گیرد که جان مسافران را در معرض خطر قرار می دهد.

سوال نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف، در کمیسیون مربوطه مطرح و وزیر راه برای ارائه پاسخ در این زمینه در کمیسیون حضور می یابد و در صورت رضایت بخش نبودن جواب، موضوع در صحن علنی مجلس مطرح می شود.

حجت الاسلام عبادی با بیان اینکه باید فوکر از پرواز فرودگاه بیرجند حذف شود، افزود: هم اکنون تنها دو فوکر در کشور وجود دارد که یکی مربوط به فرودگاه بیرجند است و باید حذف شود.

وی افزایش تعداد پروازهای استان را دیگر خواسته مردم دانست و گفت: این موضوع بارها تذکر داده شده و مذاکرات و مکاتباتی نیز انجام شده اما هنوز به نتیجه نرسیده است.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس خواستار پیگیری استانداری خراسان جنوبی در این خصوص شد.

منبع: معاونت خبر صدا و سیمای خراسان جنوبی