حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۶ فروردین ۱۳۹۸

اطلاعیه شرکت در مسابقات قرآن و عترت رسانه ملی - نمایش محتوای خبر

 

 

اطلاعیه شرکت در مسابقات قرآن و عترت رسانه ملی

اطلاعیه شرکت در مسابقات قرآن و عترت رسانه ملی

 

قابل توجه همکاران ، پانزدهمین دوره مسابقات قرآن و عترت رسانه ملی جهت کارکنان صداوسیما و خانواده های ایشان(برادران و خواهران ، نوجوانان و خردسالان) در بخش های کتبی ، شفاهی و مسابقات جنبی برگزار میشود.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای خراسان جنوبی،در این دوره از مسابقات همکاران شاغل ، بازنشسته و خانواده های محترم ایشان(رسمی و غیر رسمی) می توانند در رشته های : حفظ ۳ جزء و یک جزء(افراد بالای ۱۵ سال) ، حفظ یک جزء(نوجوانان ۷ تا ۱۵ سال) ، مسابقه کتبی با محوریت تفسیر و ترجمه جزء سی قرآن کریم(بزرگسالان) و همچنین قرائت قرآن کریم(ویژه برادران) ، ترتیل خوانی قرآن کریم(برادران و خواهران) ، اذان ، روخوانی و روان خوانی و بخش های جنبی از جمله پژوهش قرآنی ، تذهیب ، فضای مجازی و فیلم کوتاه شرکت نمایند.

جهت ثبت نام در پانزدهمین دوره مسابقات قرآن و عترت رسانه ملی می توانند به پرونده شخصی خود و یا به سایت www.farhangipr.irib.ir مراجعه فرمایند.

شرایط عمومی شرکت در مسابقات قرآن و عترت رسانه ملی:

۱- برندگان رتبه اول هر یک از رشته های کتبی و شفاهی مشابه در دوره های ۲ سال گذشته(سیزدهمین و چهاردهمین دوره) تنها می توانند در سایر رشته ها ثبت نام کنند.

۲- هر یک از شرکت کنندگان مجاز به انتخاب یک رشته شفاهی هستند و بدیهی است در بقیه بخش های کتبی و جنبی می توانند شرکت نمایند.

۳- رعایت سن و جنس در انتخاب رشته ها مطابق با شرایط ذکر شده الزامی است و مسئولیت هرگونه مغایرت به عهده ثبت نام کننده است.

۴- ثبت نام عائله هر کارمند بدون ثبت نام وی امکان پذیر است و هر شرکت کننده ملزم به ارائه شماره تلفن مستقیم و کدشهر و همچنین شماره تلفن همراه فعال جهت دریافت پیام ها ، اطلاعیه ها و تبلیغ مسابقه در بخش های مختلف است.

شایان ذکر است اطلاع رسانی و تبلیغات این مسابقات از طریق هفته نامه سازمان ، سایت امور فرهنگی www.farhangipr.irib.ir ، پرونده شخصی همکاران  وهمچنین تبلیغات محیطی سطح مرکز می باشد.