سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

اصلاح قوانین برای حمایت از تولیدکنندگان داخلی - نمایش محتوای خبر

 

 

اصلاح قوانین برای حمایت از تولیدکنندگان داخلی

حجت‌الاسلام محمد شمس‌الدین امام جمعه بشرویه در نشست شورای فرهنگ عمومی بشرویه اظهار داشت: امروز دشمن با حربه اقتصادی به مقابله با ایران برخاسته است.

وی با اشاره به نامگذاری امسال با عنوان اقتصاد و فرهنگ متذکر شد: برای تحقق این موضوع باید با پرهیز از شعارزدگی در مسیر عملیاتی ساختن بیانات مقام معظم رهبری گام برداریم.

امام جمعه بشرویه اقتصاد مقاومتی را بهترین سلاح در برابر تحریم‌ها و اعمال فشار دشمنان خواند و تصریح کرد: با تسهیل روند سرمایه‌گذاری و همچنین حذف روال‌های نامتعارف اداری باید در صدد افزایش تولیدات داخلی و شکوفایی بیش از پیش آن برآییم.

شمس‌الدین تاکید کرد: در این مسیر باید قوای سه‌گانه در زمینه قانون‌گذاری و اجرا نهایت تلاش خود را به کار گیرند و با متخلفان و کارشکنان نیز به شدت برخورد شود.

وی با تاکید بر جایگاه فرهنگ در رشد و تعالی جامعه افزود: انقلاب اسلامی ایران، انقلابی فرهنگی بود که این نشانگر فرهنگ والای ملت ایران است و اکنون که در دنیا به عنوان کشوری قدرتمند در سایر عرصه‌ها شناخته شده‌ایم باید در راستای حفظ و تقویت بیش از پیش این فرهنگ ناب بکوشیم.

امام جمعه بشرویه اظهار داشت: اقتصاد و فرهنگ دو مقوله‌ای است که در ارتباط تنگاتنگ با یکدیگر قرار دارند و داشتن هر دوی این موارد در حد مطلوب جامعه را به سمت ترقی و سعادت سوق می‌دهد.

شمس‌الدین گفت: امروز جامعه ایران در تیررس حملات فرهنگی و اقتصادی دشمنان قرار گرفته و آنان با این اقدام سعی در ناامید کردن مردم ایران و جدا کردن آنها از بدنه نظام را دارند.

وی اذعان داشت: مردم ایران همیشه با اتحاد و انسجام خود در سایه حکومتی که با حاکمیتی دینی مدیریت می‌شود در عرصه اقتصاد مقاومتی و همچنین اعتلای فرهنگ اسلامی دشمنان را در دستیابی به اهداف خود ناکام گذاشته‌اند

منبع : خبرگزاری فارس خراسان جنوبی