سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۰ شهریور ۱۴۰۰

استقرار 848 پایگاه کمیته امداد برای جمع‌آوری فطریه و کفاره - نمایش محتوای خبر

 

 

استقرار 848 پایگاه کمیته امداد برای جمع‌آوری فطریه و کفاره

در سطح استان خراسان جنوبی 848 پایگاه کمیته امداد برای جمع‌آوری فطریه و کفاره پیش بینی شده است .

حسینی ، معاون توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی از استقرار تعداد 848 پایگاه کمیته امداد برای جمع‌آوری فطریه و کفاره در سطح استان خبر داد.

سید رضا حسینی ضمن تبریک فرا رسیدن عید سعید فطر به مردم روزه‌دار استان اظهار کرد: از این تعداد، 486 پایگاه در مساجد و مصلی‌های نماز عید فطر، 279 پایگاه درمیادین و معابر اصلی شهرها و روستاهای استان و 83 پایگاه در مراکز نیکوکاری وجوه زکات فطره روزه‌داران را جمع‌آوری می‌کنند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد خراسان جنوبی افزود: براساس قانون زکات کشور مسئولیت جمع‌آوری و هزینه‌کرد زکات فطریه بر عهده ستاد زکات و کمیته امداد امام خمینی(ره) است.

حسینی گفت: به منظور دریافت فطریه و کفارات روزه‌داران پاکت‌هایی قبل از عید سعید فطر از طریق ادارات تابعه این نهاد در سطح استان توزیع شده است. مردم شریف استان، زکات فطره خود را در داخل این پاکت‌ها قرار داده و با قید رقم و نوع وجوه به پایگاه‌های این نهاد تحویل تا درنخستین فرصت به دست محرومان و نیازمندان واقعی برسد.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد خراسان از خیران و نیکوکاران که درطول ماه مبارک رمضان و در طرح‌های مختلف این نهاد شامل اطعام و افطاری، سبد غذایی، حامی یابی طرح‌ها، مفتاح‌الجنه و غیره کمک‌هایی به مددجویان تحت حمایت و محرومان داشته‌اند قدردانی کرد.

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان صدا و سیمای خراسان جنوبی