جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۶ مرداد ۱۳۹۹

استقرار عوامل برنامه زنده «زیر بازارچه» در واحد ارتباطات روابط عمومی مرکز - نمایش محتوای خبر

 

 

استقرار عوامل برنامه زنده «زیر بازارچه» در واحد ارتباطات روابط عمومی مرکز

همکاران برنامه زنده «زیر بازارچه» سیمای مرکز خراسان جنوبی برای پاسخ گویی به مخاطبان برنامه در محل واحد ارتباطات روابط عمومی مرکز حضور یافتند.

به گزارش روابط عمومی صدا وسیمای مرکز خراسان جنوبی،آینه دار مدیر کل صدا وسیمای مرکز خراسان جنوبی نیز از نزدیک شاهد پاسخ گویی همکاران برنامه زنده «زیر بازارچه» به مخاطبان این برنامه بود.

وی با تشکر از زحمات عوامل این برنامه گفت: باید سعی شود کیفیت برنامه به طوری باشد که مردم سرتاسر استان مخاطبان این برنامه باشند و فقط از یک گویش ولحجه در برنامه استفاده نشود.

امید واحدی فرکارگردان تلویزیونی ، محمد رضا زمانی پور ،مجری برنامه ، ابوالفضل نخعی و فرشته بهمن زاده ، بازیگران طنز برنامه پاسخ گوی تماس های مردمی در خصوص این برنامه بودند.

لازم به ذکر است برنامه زنده «زیر بازارچه» ساعت ۲۱:۰۰ روزهای شنبه تا پنجشنبه هر هفته به مدت 45 دقیقه از شبکه استانی سیمای خراسان جنوبی (خاوران) پخش می شود.

همچنین تکرار این  برنامه روز بعد در ساعت ۱۳:۳۰ پخش می شود و گزیده برنامه های هر هفته روز جمعه ساعت ۲۱ و تکرار آن روزشنبه ساعت ۱۳:۳۰ پخش می شود.

هدف از تولید برنامه "فرهنگ سازی اقتصاد مقاومتی و معرفی میراث فرهنگی، صنایع دستی، جاذبه های گردشگری و آداب و رسوم خراسان جنوبی" است.

امید واحدی فر و غلامرضا شاهانی تهیه کنندگی برنامه «زیر بازارچه» را بر عهده دارند.