سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

استقبال پر شور مردم استان از غرفه صدا و سیما در نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب - نمایش محتوای خبر

 

 

استقبال پر شور مردم استان از غرفه صدا و سیما در نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب

 

 

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای خراسان جنوبی،مخاطبان صدا وسیمای استان در سومین روز از نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب از شهرستان های مختلف استان با حضور در غرفه صدا و سیما چهره و صدای هنرمندان و مجریان برنامه های مختلف استان را خارج از قاب تلوزیون و امواج رادیو  دیدند و با آن ها گفتگو کردند.

نظر سنجی ها هم  از علاقه مردم استان  به شبکه حکایت می کند و آخرین برسی های مرکز تحقیقات صدا و سیما نشان می دهد که شبکه های تماشا،دو و یک در پاییز 97 مخاطبان بیشتری داشته است.

 در نمایشگاه دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی و اقدامات دستگاه‌های اجرایی در طول 4 دهه در 110 غرفه به نمایش گذاشته شده است.

 این نمایشگاه در 9 بخش برپا شده است که بخش اول مربوط به تاریخ انقلاب، بخش دوم مربوط به امور نظامی، انتظامی، امنیتی و قضایی، بخش سوم مربوط به فرهنگ، هنر و گردشگری، بخش چهارم مربوط به زیرساخت‌ها، بخش پنجم عمران شهری، بخش ششم  بهداشت، درمان و امور حمایتی، بخش هفتم اقتصادی و تولیدی، بخش هشتم آموزش و پرورش و بخش نهم کشاورزی، دامپروری و منابع طبیعی است.

نمایشگاه دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی از 10 تا 14 بهمن‌ ماه صبح ‌ها از ساعت 9:30 تا 11:30 و عصرها از ساعت17 تا 21 در نمایشگاه بین المللی بیرجند دایر خواهد بود.