جهش تولید | چهارشنبه، ۱۳ فروردین ۱۳۹۹

استقبال از کاروانهای پیاده امام رضا(ع) در 7 امامزاده خراسان جنوبی - نمایش محتوای خبر

 

 

استقبال از کاروانهای پیاده امام رضا(ع) در 7 امامزاده خراسان جنوبی

آستان مقدس 7 امامزاده در خراسان جنوبی برای اسکان  کاروانهای پیاده حرم رضوی ساماندهی شدند.

این بقاع متبرکه در اجرای طرح قدم های آسمانی تا امام مهربانی برای ارایه خدمات مطلوب به کاروانهای پیاده که در مسیر حرکتشان از خراسان جنوبی عبور می کنند آماده سازی شده است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی گفت: امامزادگان باقریه و روستای سیدتاج الدین ساقی، امامزاده سیدعلی و مسجد حضرت ابوالفضل(ع) نهبندان، سلطان ابراهیم و سلطان محمد فردوس، امامزاده زدبن موسی قاین، و مجتمع فرهنگی امام رضا(ع) خضری قاین از جمله پایگاه هایی است که برای خدمات دهی به زائران پیاده امام رضا (ع) ساماندهی شده اند.

حجت الاسلام گرایلی با بیان اینکه طرح قدم های آسمانی تا امام مهربانی به منظور ساماندهی و ارائه خدمات مطلوب به زائران امام رضا(ع) در 6 استان کشور اجرا می شود افزود: تبیین و ارتقاء معرفت مردم نسبت به ولایت، آماده سازی زائران برای زیارت همراه با معرفت بیشتر حرم حضرت علی بن موسی الرضا(ع)، تبلیغ و ترویج فرهنگ وقف،تبدیل بقاع به قطب فرهنگی و خدمات رسانی به زائران حرم از مهمترین اهداف این طرح است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی گفت: همچنین خراسان جنوبی بقعه امامزاده سیدمحمدعلوی باغچه مشهد را به عنوان میزبان برای ارائه خدمات به زائران در کشور را برعهده گرفته است که در این راستا 10 تخته چادر، پتو و چراغ و کپسول گاز برای راحتی زائران فراهم شده است.

هفت روحانی نیز با کاروانهای پیاده اعزام می شوند.

منبع: معاونت اطلاعات و اخبار مرکز خراسان جنوبی