رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۸ شهریور ۱۳۹۸

استفاده از تمام ظرفیت عشایر برای توسعه کشور - نمایش محتوای خبر

 

 

استفاده از تمام ظرفیت عشایر برای توسعه کشور

فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) در همایش بزرگان و معتمدان عشایر استان با بیان اینکه نقش عشایر در پاسداری از ارزشهای انقلاب و آرمانهای امام راحل ارزشمند است گفت:باید ازظرفیت عشایر برای توسعه کشور در عرصه های مختلف بهره گرفت.

سردار نظری آزادی اجتماعی، پیشرفتهای علمی، فرهنگی،اقتصادی و نظامی و بیداری اسلامی در جوامع  اسلامی را از برکات انقلاب اسلامی  عنوان کرد وگفت :  باید  از تمامی ظرفیت های  اقتصادی کشور برای خلق حماسه اقتصادی استفاده کرد  .

ابراهیمی مدیر کل امور عشایری هم با اشاره به اینکه عشایر با دارا بودن 25 درصد تولیدات دامی و 30 درصد تولیدات صنایع دستی نقش مهمی در اقتصاد استان دارند گفت:این موفقیتها در سایه همت و همدلی و تحقق اقتصاد مقاومتی و حماسه اقتصادی به دست آمده است.

کاظمی مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزی، روستائیان و عشایر هم با اشاره به اینکه هم اکنون 25 هزار و 636 نفر زیرپوشش این صندوق هستند افزود : به مناسبت دهه مبارک  فجر، متقاضیان این بیمه می توانند از تخفیف 10 درصدی حق بیمه پرداختی استفاده کنند.

در پایان این همایش از خانواده شهدا، کارگزاران و مستمری بگیران نمونه عشایری استان قدردانی و ویژه برنامه هایی هم به مناسبت سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اجرا شد.