رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۳ بهمن ۱۳۹۸

استعمار کشورهای اسلامی؛ هدف استکبار - نمایش محتوای خبر

 

 

استعمار کشورهای اسلامی؛ هدف استکبار

هدف استکبار استعمار کشورهای اسلامی است.

حجت الاسلام والمسلمین عبادی، نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در مراسم پایانی روز قدس در بیرجند گفت: رژیم صهیونیستی می خواهد با یک برنامه سازمان یافته کل جهان اسلام از آفریقا تا افغانستان و پاکستان را به استعمار خود درآورد.

حجت الاسلام والمسلمین عبادی با اشاره به اینکه این رژیم کودک کش به دنبال ایجاد تفرقه بین جوامع اسلامیست گفت: مسلمانان باید همواره با بیداری و هوشیاری از یکدیگر دفاع کنند.

وی افزود: رژیم صهیونیستی و دیگر همپیمانانش از اسلام گرایی که در اروپا به راه افتاده می ترسند لذا با شکل دادن به گروهایی چون داعش می خواهند چهره ایی دروغین از اسلام به نمایش بگذارند.

در پایان این مراسم، مردم روزه دار قطعنامه ای ده بندی در محکومیت جنایات رژیم کودک کش صهیونیستی و حمایت از مردم مظلوم فلسطین و دیگر کشورها قرائت کردند.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان هم در بیانیه ای از خلق حماسه حضور مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس قدردانی کرد.

در بخشی از این بیانیه آمده است: بار دیگر مردم همیشه در صحنه خراسان جنوبی دوشادوش هم، حماسه ای جاودان و ماندگار به یادگار گذاشتند و برگ زرین دیگری در دفتر افتخارات استان ثبت کرده و با گوش جان ندای حق طلبی رهبر معظم انقلاب و پیام تاریخی حضرت امام خمینی(ره ) را لبیک گفتند.

منبع: معاونت خبر صدا و سیمای خراسان جنوبی