جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

استان در نوروز - نمایش محتوای صدا

 

 

استان در نوروز

تهیه کننده : جعفری جم ، تکتم اعتبار ، احمد حسینی مقدم

گوینده : احمد حسینی مقدم ، فاطمه خسروی ، علی رحیمی

 سردبیر : فاطمه خسروی ، علی رحیمی

 

"استان در نوروز" عنوان ویژه برنامه ای است که در ایام نوروز، هر روز در 4 بخش (دو بخش صبحگاهی و دو بخش عصرگاهی) به صورت زنده تولید و پخش می شود. هدف از تولید برنامه "اطلاع رسانی به مسافران نـوروزی از وضعیت استان در ایام نوروز" است.

گوینـده برنامه مطالبی شامل توصیه های بهداشتی ایام نوروز و مسافرت، معرفی جاذبه های گردشگری استان، هشدار در مورد سرقت از منازل و خودروها در ایام نوروز، نکات ادبی و اخلاقـی، معـرفی آداب و رسـوم مردم استان در نـوروز و ... می باشد؛ را بیان می کند. سایر بخش های برنامه نیز عبارتند از:

- آرم برنامه.

- پیام تلفنی ادارات و سازمان ها : پیام های تلفنی ادارات و سازمان های خدمات دهنده ایام نوروز مانند پلیس راه، آتش نشانی، شهرداری، هلال احمر و ... ضبط و پخش می گردد.

- ارتباط زنده با مسئولان: در صورت لزوم ارتباط زنده با مسئولان در مورد حوادث جاده ای، زلزله، بارندگی، مـراسم خاص و ... برقرار می شود.

- ارتباط با کاروان های راهیان نور : در صورتی که در طول روز در برنامه های عادی ارتباطی با کاروان های راهیان نور برقرار نشده باشد این ارتباط برقرار خواهد شد.

- ارتباط با گزارشگران شهرستان ها : برای اطلاع رسانی درخصوص وضعیت شهرستان ها با گزارشگران شهرستان های مختلف استان ارتباط تلفنی برقرار خواهد شد.

- ارتباط با استانهای دیگر : به منظور معرفی اماکن گردشگری و جاذبه های سیاحتی استان های دیگر ارتباط تلفنی برقرار خواهد شد.

- موسیقی بیکلام: برای تلطیف فضای برنامه، موسیقی های بیکلام در طول برنامه پخش خواهد شد.

اهداف کوتاه مدت برنامه :

معرفی خدمات، هشدارهای مراقبتی و معرفی جاذبه های گردشگری استان به مسافران نوروزی در طول ایام نوروز.

اهداف بلند مدت برنامه : به طور سالانه معرفی جاذبه های گردشگری و فرهنگ مردم استان از جمله اهداف بلند مدت برنامه می باشد.

 

 

,

سال تولید: 1396/01/01