حمایت از کالای ایرانی | یک‌شنبه، ۳ تیر ۱۳۹۷

استان در نوروز - نمایش محتوای صدا

 

 

استان در نوروز

عوامل تولید برنامه عبارتند از:

تهیه کننده و صدابردار: نبی الله نبی پور، محسن خجسته، ام البنین عنایتی، مهدی امیرآبادیزاده

گوینده: الهام نیک بین، فاطمه برهانی، انسیه نایبی فر

نویسنده: زهرا امینی

سردبیر: فاطمه خسروی، مهدی حقگو، علی رحیمی، فاطمه برهانی

تعطیلات نوروز، فرصت مناسبی برای پرداختن به فعالیت هایی است که در ایام دیگر سال، کمتر فرصت رسیدگی به آنها برای افراد مهیا می شود. در این ایام، یکی از فعالیت هایی که در کنار سایر اعضای خانواده به خوبی می توان از آن لذت برد، سفر کردن است. بنابراین آشنایی با جاذبه های گردشگری و تفرجگاه ها اهمیت دارد.

در همین راستا شبکه استانی صدای خراسان جنوبی (خاوران) اقدام به تولید و پخش ویژه برنامه «استان در نوروز» نموده است.

این ویژه برنامه به تعداد 52 قسمت و مدت زمان 15 دقیقه به صورت زنده تولید و پخش می شود.

گوینـده برنامه مطالبی شامل توصیه های بهداشتی ایام نوروز و مسافرت، معرفی جاذبه های گردشگری استان، هشدار در مورد سرقت از منازل و خودروها در ایام نوروز، نکات ادبی و اخلاقـی، معـرفی آداب و رسـوم مردم استان در نـوروز و ... می باشد؛ را بیان می کند.

سایر بخش های برنامه نیز عبارتند از:

- آرم برنامه.

- پیام تلفنی ادارات و سازمان ها: پیام ­های تلفنی ادارات و سازمان های خدمات دهنده ایام نوروز مانند پلیس راه، آتش نشانی، شهرداری، هلال احمر و ... (به صورت ضبطی) پخش می گردد.

- ارتباط زنده با مسئولان: در صورت لزوم ارتباط زنده با مسئولان در مورد حوادث جاده ای، زلزله، بارندگی، مـراسم خاص و ... برقرار می شود.

- موسیقی بیکلام: برای تلطیف فضای برنامه، موسیقی های بیکلام در طول برنامه پخش خواهد شد.

- ارتباط با کاروان های راهیان نور: در صورتی که در طول روز در برنامه­های عادی ارتباطی با کاروان های راهیان نور برقرار نشده باشد این ارتباط برقرار خواهد شد.

- ارتباط با گزارشگران شهرستان ها: برای اطلاع رسانی در خصوص وضعیت شهرستان ها با گزارشگران شهرستان های مختلف استان ارتباط تلفنی برقرار خواهد شد.

- ارتباط با استانهای دیگر: به منظور معرفی اماکن گردشگری و جاذبه های سیاحتی استان های دیگر ارتباط تلفنی برقرار خواهد شد.

شما هم استانی های عزیز می توانید از تاریخ اول تا سیزدهم فروردین 1396 هر روز در 4 بخش ( بخش صبحگاهی : ساعت 08:30 و ساعت 13:00 و بخش عصرگاهی : ساعت 16:15 و ساعت 20:15 ) شنونده ویژه برنامه «استان در نوروز» از شبکه استانی صدای خراسان جنوبی (خاوران) باشید.

سال تولید: 1395