سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

استاندار: رسیدگی به مطالبات به حق مردم در دستور کار است - نمایش محتوای خبر

 

 

استاندار: رسیدگی به مطالبات به حق مردم در دستور کار است

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی، محمدصادق معتمدیان در جمع مردم آرین شهر در حسینیه صاحب استاندار: رسیدگی به مطالبات به حق مردم در دستور کار استالزمانی این شهر با اشاره به شرایط کنونی کشور گفت: اگر چه منابع دولت محدود است اما به وظایف اصلیش که خدمت رسانی به مردم است توجه جدی دارد.
آقای معتمدیان افزود: در سفر به شهرستانها، مطالبات به حق مردم در دستور کار ما قرار خواهد گرفت و مصوبات با کار کارشناسی ابلاغ خواهد شد.
وی تکمیل طرح مطالعاتی ورودی آرین شهر، برنامه ریزی برای استفاده از فرصتها و مزیتها، بهره مندی از اقتصاد مرز و رفع مشکلات حوزه بهداشت و آموزش را از برنامه های پیش رو در این منطقه اعلام کرد.
در این جلسه کمبود آب، قرق مراتع، مشکلات مرغداران، نبود سالن ورزشی و فضای آموزشی و کمبود پزشک از جمله مشکلات و خواسته هایی بود که در این نشست از سوی تعدادی از نمایندگان اقشار مختلف مردم بیان شد.
استاندار در سفر به شهرستان قاین ضمن دیدار با مردم آرین شهر، تیغاب، کرغند، اسفدن، نیمبلوک، خضری دشت بیاض و شهر قاین ، از طرحهای فولاد قاین، چمن مصنوعی، پادگان، نیروگاه سیکل ترکیبی بازدید می کند.
دیداری با نخبگان و خانواده شهدا و شرکت در میز خدمت در مسجد جامع قاین از دیگر برنامه های سفر دو روزه معتمدیان به شهرستان قاین است .