رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۷ تیر ۱۳۹۸

استاندار : خوی سلطه جویانه آمریکا باید به جهانیان شناسانده شود - نمایش محتوای خبر

 

 

استاندار : خوی سلطه جویانه آمریکا باید به جهانیان شناسانده شود

استاندار در دیدار با اعضای شورای اسلامی استان با اشاره به 5 اردیبهشت حادثه شکست مفتضحانه آمریکا در طبس گفت : باید مراسم تجلیل از این شهدا هر سال باشکوه تر از گذشته برگزار شود و خوی سلطه جویانه آمریکا به جهانیان معرفی شود.

وی همچنین خواستار پیگیری بیشتر برای راه اندازی هرچه زودتر موزه عبرت در مسجد شکر طبس شد.

استاندار در این دیدار با بیان اینکه  شورا ها به عنوان منتخب مردم جایگاه ویژه ای درقانون اساسی دارد  گفت: قانون اساسی شورای عالی استان ها را همتراز دولت می داند که می توانند به مجلس لایحه بدهند.

خدمتگزار از دستگاه های  اجرایی استان خواست به در خواست های های شوراها توجه ویژه ای داشته باشند.

وی همچنین با بیان اینکه دولت به تنهایی نمی تواند کارهارا پیش ببرد گفت: شورا به عنوان منتخب مردم  می تواندشرایط خوبی را برای ایجاد همدلی بین مردم دولت ایجاد کند تا بهتر بتوان از ظرفیت های مردم استفاده کرد.

استاندار با بیان اینکه  هر گوشه استان خراسان جنوبی مستعد سرمایه گذاری است گفت:باید تلاش کنیم که ظرفیت های موجود در استان را برای حضور سرمایه گذاران در استان به بهترین نحوه معرفی کنیم .

خدمتگزار با بیان اینکه آماده دریافت هر پیشنهاد کار شناسی شده از سوی اعضای شورا هستیم گفت:شاخص های آماری استان را سازمان برنامه و بوجه برای کل کشور تعریف می کند و هر جایی که که شاخص ها ی آماری با اعتبارات مطابقت ندارد اعضای شورای استان می تواند با یک طرح کارشناسی مطرح کنند.

استانداردر ادامه  با بیان اینکه 2هزار 100پروژه نیمه تمام در استان  داریم گفت: در حال حاضر شرایط  استان را برای لنگ زنی پروژه ای جدید و بدون مشخص بودن ردیف اعتباری آن را صلاح نمی دانم، تلاش ما در استان اتمام پروژه های نیمه تمام است..

وی تلاش تلاش برای ایجاد روحیه نشاط و امید در روستا ها را اولویت های کاری خود در استان عنوان کرد.

در این دیدار  قرایی رئیس شورای اسلامی استان و دیگر اعضای نظرات و پیشنهاد های خود برای حل مشکلات استان را بیان کردند.

منبع : معاونت اطلاعات و اخبار مرکز خراسان جنوبی