سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

ازدحام جمعیت رأی دهندگان در خراسان جنوبی - نمایش محتوای خبر

 

 

ازدحام جمعیت رأی دهندگان در خراسان جنوبی

alt

صف های رأی دهندگان در خراسان جنوبی بسیار شلوغ است.

10 ساعت از خلق حماسه می گذرد ثانیه ها در گذرند و همچنان حضور مردم ولایت مدار و سیل مشتاقان در پای صندوق های رأی نشان از عطش برای انقلاب دارد. هر لحظه بر موج خروشان مردم افزوده می شود.

گرمای هوای امروز در گرمای حضور مردم در میثاق و همبستگی شان گم شده بود و روح صلابت و سربلندی شان را در قاب تصویر به جهانیان نشان داد.

همه جا شلوغ است و ازدحام جمعیت از آن شهر در افتاده تا آن کویر تفتیده 42 درجه ای طبس همه جا امروز رنگ و بوی حضور گرفته است.

به گفته فرمانداران شهرستانهای خراسان جنوبی همه نیروهای ذخیره عوامل اجرایی به کار گرفته شدند تا جوابگوی صف های طولانی مشتقان حماسه ساز باشند.

شرقی ترین استان کشور امروز سند سرافرازیش رقم خورد و بر خود بالید بواسطه همنی حضور یکرنگ.

از همه فرقه های شیعه، سنی ، مسیحی و کلیمی همه در کنار هم آمدند. از حضور پرشور عشایر سربیشه و زیرکوه تا نشاط حضور اهل تسنن شهرستان درمیان همه نشان از وحدت و یکپارچگی در 24 خرداد دارد.

به گواه فرمانداران 11 شهرستان این حضور گسترده نشان از افتخار دیگری برای مردم همیشه در صحنه خراسان جنوبی که همیشه در عرصه انتخابات پیشتاز بوده خواهد داشت.

این بار مشارکت مردم از 84 درصد هم بیشتر خواهد شد چرا که حضورشان قبل از شروع قانونی انتخابات در پشت درهای بسته به صندوق های اخذ رای دوخته شده بود.

این حضور حداکثری هر چه به غروب نزدیک تر می شود بر حجم آن افزوده می شود و صف ها را طولانی تر می کند.

منبع : اطلاعات و اخبار خراسان جنوبی