رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸

ازدحام جمعیت در شعب اخذ رای نهبندان - نمایش محتوای خبر

 

 

ازدحام جمعیت در شعب اخذ رای نهبندان

alt

به گزارش گروه استانهای باشگاه خبرنگاران، شعب اخذ رای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان نهبندان همچنان شاهد ازدحام جمعیت و رای‌دهندگان است.
حضور حماسی و پرشور ملت در انتخابات جای بسی شکر دارد و حضور حداکثری مردم نهبندان نیز در شعب اخذ رای مثال‌زدنی است.
یکی از شهروندان نهبندانی اظهار کرد: در این کشور بعد از پیروزی انقلاب به تعداد سال‌های عمر آن انتخابات برگزار شده و در تمامی این انتخابات حضور مردم قابل تحسین بوده است.
حسین شریفی با بیان اینکه امروز هر کس دلسوز این نظام است باید در انتخابات شرکت کند، ادامه داد: حضور حداکثری و رای اصلح در حقیقت لبیک به ندای امام راحل و رهبری است و این حضورها و آراء پشتوانه نظام اسلامی بشمار می‌رود.
وی تصریح کرد: امروز حضور مردم در پای صندوق‌های اخذ رای و سرانگشتان آنها مهر ابطال را بر پیکر استکبار جهانی و دشمنان اسلام و قرآن می‌زند.
این شهروند نهبندانی با اشاره به اینکه دشمن توطئه چیده تا مشارکت مردم در این انتخابات را به حداقل برساند، افزود: اما ملت با حضور پرشور و حداکثری در این انتخابات همانند گذشته نقشه‌های دشمن را نقش بر آب و کمر آنها را خواهد شکست.
شریفی متذکر شد: هر برگ رای در حقیقت یک تیر بر پیکر دشمن است و حضور حداکثری و انتخاب اصلح سبب سرافرازی و متعالی شدن نظام و انقلاب می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: از هر منظری که به انتخابات نگاه شود بسیار مهم است چرا انتخابات در عرصه‌های داخلی و خارجی بسیار تاثیرگذار است