رونق تولید ملی | دوشنبه، ۳۱ تیر ۱۳۹۸

آزادی 10 زندانی جرائم غیرعمد خراسان جنوبی با کمکهای مردم - نمایش محتوای خبر

 

 

آزادی 10 زندانی جرائم غیرعمد خراسان جنوبی با کمکهای مردم

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی، مدیر کل زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان گفت: خیران نیک آزادی 10 زندانی جرائم غیرعمد خراسان جنوبی با کمکهای مردماندیش 740 میلیون تومان در 5 جشن گلریزان خراسان جنوبی برای آزادی زندانیان جرائم غیر کمک کردند.
هاشمی با بیان اینکه این جشنها از نیمه ماه مبارک رمضان در استان آغاز شده است افزود: در بیرجند 541 میلیون و 500 هزار تومان، در طبس 62 میلیون و 900 هزار تومان، در قاین 83 میلیون و 300 هزار تومان، در نهبندان 7 میلیون و 200 هزار تومان  و در فردوس 45 میلیون تومان جمع آوری شد.
وی با بیان اینکه جمع کمک‌ها به ستاد دیه استان در خراسان جنوبی 740 میلیون تومان به صورت نقدی و تعهدی بوده است افزود: پویش مهربانی تا عید سعید فطر ادامه دارد و تاکنون 110 میلیون تومان جمع آوری شده است.
مدیر کل زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان با بیان اینکه تعداد زندانیان جرایم غیرعمد در استان 175 نفر است افزود: از این تعداد 127 نفر دارای بدهی مادی غیر کلاهبرداری، 46 نفر دارای بدهی نفقه و مهریه و دو نفردارای بدهی دیه هستند.
هاشمی افزود: از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون 7 نفر توسط ستاد دیه آزاد شده اند که مبلغ بدهی آن‌ها 520 میلیون تومان بوده است.