جهش تولید | چهارشنبه، ۷ آبان ۱۳۹۹

آزادسازی286 محدوده معدنی خراسان جنوبی - نمایش محتوای خبر

 

 

آزادسازی286 محدوده معدنی خراسان جنوبی

286 محدوده معدنی استان از 25 شهریور آزاد می شوند

286 محدوده معدنی استان از 25 شهریور آزاد می شوند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گفت: مرحله سوم آزاد سازی محدوده های اکتشافی استان بیست و پنجم شهریور ساعت 10 صبح همزمان با سراسر کشور اجرا می شود.

شهرکی افزود: محدوده های معدنی مشمول آزاد سازی در استان،  286 محدوده به وسعت حدود 4800کیلومتراست که در سامانه اینترنتی کاداستر معادن به آدرس http://cadastre.mimt.gov.ir درج و متقاضیان فعالیت و سرمایه گذاری در عرصه های معدنی می توانند از ساعت 10 صبح روز یکشنبه 25 شهریور در خصوص ثبت درخواست و پیگیری های بعدی اقدام کنند.

وی گفت: هر گونه ثبت محدوده اکتشافی براساس مفاد قانون معادن و آئین نامه اجرایی مربوطه بوده و متقاضیان می توانند پس از ثبت نام در سامانه کاداستر معادن و اخذ گواهینامه صلاحیت فنی و مالی از سازمان نظام مهندسی معدن، متناسب با امتیاز اخذ شده در خصوص ثبت محدوده در گروه های معدنی تعریف شده در قانون معادن،  اقدام کنند.

وی افزود: به منظور انجام هماهنگی های لازم و جلوگیری از مشکلات آتی، امکان ثبت درخواست‌های صدور پروانه اکتشاف در سامانه کاداستر و همچنین دسترسی های مربوط به فرایندهای درج و ویرایش محدودههای معدنی تا زمان آزادسازی مسدود شده است.

منبع: خبرگزاری صدا و سیمای خراسان جنوبی