رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۸

ار تبار سرو - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

ار تبار سرو

Loading the player...

بی تردید معرفی نخبگان و چهره های شاخص و برجسته استان (اعم از چهره های علمی، هنری، ورزشی، ادبی، فرهنگی و ...) معرفی الگویی است مناسب برای عموم مردم و به ویژه نسل جوان و فرهیخته که باعث تقویت روحیه خودباوری و عزت نفس جامعه می گردد و همچنین اقدامی است در  نکوداشت، بزرگداشت و تقدیر از تلاش های این شخصیت ها.

از همین روست که معرفی نخبگان و چهره های شاخص و برجسته استان و بزرگداشت آنان از جمله موضوعاتی است که به صورت ویژه در دستور کار برنامه سازی صدا و سیمای مرکز خراسان جنوبی قرار دارد.

از جمله شخصیت های برجسته استان در عرصه علم و دانش و ادبیات، دکتر «محمود رفیعی» است که به حق خدمات شایسته و ارزشمندی را در خدمت به استان و کشور، انجام داده است.

«از تبار سرو» مستندی است که به بهانه مراسم بزرگداشت دکتر محمود رفیعی که در محل انجمن أثار و مفاخر ملي ايران در تهران برگزار گردید؛ سعی در معرفی ایشان دارد.

در این مستند سعی گردیده تا از زبان مفاخر و متخصصان امر فرهنگ و ادب از جمله دکتر محمدرضا راشد محصل، دکتر محمدتقی راشد محصل، دکتر ناهید بنی اقبال و ... به معرفی فعالیت ها و تلاش های چندین ساله دکتر محمود رفیعی پرداخته شود تا گوشه ای از زحمات سی و چند ساله ایشان به مردم استان و ایران اسلامی شناسانده شود.

این مستند در یک قسمت 24 دقیقه ای، در شبکه استانی سیمای خراسان جنوبی تولید شده است.

سال تولید: 1394

تهیه کننده، کارگردان و تصویربردار این مستند «محمدرضا زمانی پور» است.

صدابرداری این مستند را «مجتبی عدل» و تدوین آن را «معصومه ثابت جازاری» بر عهده دارند.جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
بسیار برنامه تاثیر گذار و زیبایی بود. لطفا مستندی... فردوسی ۱۳۹۵/۰۲/۱۴ ۱۰:۳۰

فردوسی
بسیار برنامه تاثیر گذار و زیبایی بود. لطفا مستندی از زندگی آقای دکتر یاحقی فردوس را نیز در دستور کار خود قرار دهید.

باتشکر از مدیران صدا و سیما
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۲/۱۴ ۱۰:۳۰