جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

ارسال 1400 اثر به جشنواه فیلمنامه و عکس خراسان جنوبی - نمایش محتوای خبر

 

 

ارسال 1400 اثر به جشنواه فیلمنامه و عکس خراسان جنوبی

alt

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قاینات گفت: تعداد یک‌هزار و 400 اثر به دبیرخانه سومین جشنوراه فیلم، فیلمنامه و عکس خراسان جنوبی به میزبانی قاین ارسال شده است.

علی برات‌پور گفت : سومین جشنواره فیلم، فیلمنامه و عکس خراسان جنوبی با محوریت پیشگیری اولیه از اعتیاد در بخش فیلم و فیلمنامه در سوم و چهارم شهریور ماه جاری به میزبانی شهرستان قاین در محل مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد برگزار می‌شود.

وی افزود: آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره از هنرمندان شهرستان‌های بیرجند، قاین، فردوس، طبس، نهبندان و بشرویه است.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قاینات گفت: در بخش فیلم 52 اثر که از این تعداد 23 اثر در بخش مستند و 29 اثر در بخش داستانی و از مجموع آثار ارسالی تعداد 10 اثر مربوط به بخش ویژه جشنواره( پیشگیری اولیه از اعتیاد) می‌باشد.

برات‌پور به بخش فیلمنامه این جشنواره اشاره کرد و بیان داشت: مجموع آثار رسیده 45 اثر است که از این تعداد 9 اثر مربوط به بخش ویِژه جشنواره (پیشگیری اولیه از اعتیاد) می‌شود.

وی ادامه داد: در بخش عکس با موضوع آزاد نیز تعداد آثار رسیده بیش از 430 اثر از 61 نفر هنرمند عکاس استان است.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قاینات اختتامیه این جشنواره را چهارم شهریورماه مصادف با هفته دولت و روز کارمند خواند و گفت: این جشنواره ساعت 18 همان روز در محل مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد با حضور شرکت‌کنندگان و انتخاب برترین‌ها به کار خود پایان می‌دهد.

 منبع: معاونت اطلاعات و اخبار مرکز خراسان جنوبی