جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

ارتش جمهوری اسلامی ایران در سایه انقلاب اسلامی به ارتشی مقتدر تبدیل شده است - نمایش محتوای خبر

 

 

ارتش جمهوری اسلامی ایران در سایه انقلاب اسلامی به ارتشی مقتدر تبدیل شده است

قائم مقام نماینده ولی فقیه در استان با فرماندهان و دانشجویان دوره نهم دانشگاه فرماندهی و ستاد آجا دیدار کرد .

حجت الاسلام و المسلمین دکتر رضایی ، قائم مقام نماینده ولی فقیه در استان در دیدار فرماندهان و دانشجویان دوره نهم دانشگاه فرماندهی و ستاد آجا، اخلاق ، وظیفه شناسی و هوشمندی را از شاخصه های ارتش جمهوری اسلامی ایران دانست .

وی گفت : شما ارتشیان که قرار است مسئولیت مهندسی دفاعی کشور را بر عهدی بگیرید، باید از تمام ظرفیت ها برای سربلندی کشور و خدمت به مردم استفاده کنید.

حجت الاسلام و المسلمین دکتر رضایی با اشاره به اینکه خراسان جنوبی با وجود مرز مشترک با کشور افغانستان از امن ترین استانهای کشور است گفت: این مهم به برکت اراده، قدرت و توانمندی نیروهای مسلح کشور است.

سرهنگ مسلمی مسئول دانشجویان دانشگاه فرماندهی و ستاد آجا هم در این دیدار با اشاره به اینکه این دانشجویان در دره های میانی،مدیریتی ،عالی و فرماندهی ارتش در سراسر ایران منصوب می شوند گفت: در خراسان جنوبی با همدلی مردم و مسوولان شاهد مدیریت جهادی و توسعه هستیم که این امر با مشارکت و بصیرت مردم، روشنگری روحانیت، تلاش مسوولان و نیروهای نظامی و انتظامی و امنیتی به وجود امده است.

همچنین قائم مقام نماینده ولی فقیه در استان در نشستی خبری از پیگیری برای برگزاری نماز جمعه در روستاهای پرجمعیت استان خبر داد و گفت: خراسان جنوبی از معدود استانهایست که در همه شهرها و بیشتر بخش های آن نماز جمعه برپا می شود.

حجت الاسلام و المسلمین دکتر رضایی راه اندازی حوزه علمیه امیر المومنین بیرجند را گامی مهم  در ترویج علوم و معرف اسلامی دانست.

منبع : معاونت اطلاعات و اخبار مرکز خراسان جنوبی