جهش تولید | پنج‌شنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۹

اربعین عاشقی - نمایش محتوای صدا

 

 

اربعین عاشقی

هدف از تولید این ویژه برنامه "تعمیق بینش و ارتقاء سطح معرفت عمومی جامعه در خصوص اربعین حسینی و پوشش مراسم عزاداری این روز در سطح استان" و شعار محوری آن "هرگز از یاری دینم دست برنخواهم داشت" می باشد. برنامه دارای دو گوینده (آقا و خانم) است که در فضای زنده، به اجرای برنامه می پردازند. بخش های مختلف برنامه عبارتند از:

- کارشناسی: محور کلام کارشناسان "درس ها، آموزه ها و عبرت های عاشورایی" است. چنانچه بخش کارشناسی برنامه به صورت ضبطی تولید شود؛ در هر برنامه از کارشناسان متعدد استانی و یا کشوری استفاده خواهد شد.

- گزارش: گزارشگر برنامه با حضور در سطح شهر بیرجند به انعکاس مراسم عزاداری مردم در روز اربعین حسینی می پردازد. گزارشگران شهرستانها و همچنین گزارشگران افتخاری شهرها و روستاها نیز گزارش هایی از سطح استان ارسال می کنند.

- ارتباط با گزارشگران کاروان های پیاده: با گزارشگران کاروان های پیاده عتبات عالیات، ارتباط تلفنی برقرار خواهد شد.

- گزارش از شهرهای مذهبی: با گزارشگران شهرهای مذهبی مانند مشهد، قم، شیراز، مدینه، کربلا و ... ارتباط برقرار خـواهد شد و از حال و هوای اربعین حسینی در این اماکن اطلاع رسانی خواهد شد.

- ارتباط با مسئولان حرم امامزاده حسین بن موسی الکاظم (ع) شهرستان طبس: با مسئولان حرم امامزاده حسین بن موسی الکاظم(ع) شهرستان طبس ارتباط برقرار شده و از مراسم ویژه اربعین در آن آستان، اطلاع رسانی خواهد شد.

- در صورت وجود نمایش هایی با موضوع اربعین، از آن ها به صورت تأمینی یا تکراری استفاده خواهد شد.

- تولید و پخش دو بسته صوتی با محوریت امام حسین (ع) و اربعین، برقراری ارتباط با مسئولان و متـولیان ستاد اربعین استان و اطلاع رسانی از مراسم ویژه روز اربعین در سطح استان، برقراری ارتباط با رادیو اربعین، پخش قسمت هایی از خطبه های امام سجاد(ع) و زینب کبری (س)، پخش سخنان رهبر معظم انقلاب در خصوص حدیث جابر و زیارت اربعین، پخش پیامک ها و تلفنهای مردمی و مداحی از دیگر بخش های برنامه خواهد بود.

مدت زمان برنامه اربعین عاشقی 100 دقیقه است وروز سه شنبه (اربعین )  تولید و پخش خواهد شد. شما مخاطب عزیز می توانید در ساعت 8:25شنونده  این برنامه باشید.

 

Loading the player...
عوامل تولید:

تهیه کنند گی اربعین عاشقی   را « معصومه اسماعیل زاده   » بر عهده دارند و افراد ذیل نیز در تولید این برنامه او را همراهی می کنند:

گویندگان : الهام نیک بین وحمید صفی زاده

گزارشگر:سیدمهدی ابراهیمی

نویسنده  :فاطمه حسینی فر

تاریخ تولید: 1397