جهش تولید | شنبه، ۵ مهر ۱۳۹۹

اختصاص ۱۳/۵ میلیارد تومان برای اجرای طرح‌های زیربنایی نهبندان - نمایش محتوای خبر

 

 

اختصاص ۱۳/۵ میلیارد تومان برای اجرای طرح‌های زیربنایی نهبندان

 مدیر ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در استان گفت: این اعتبار در راستای طرح توسعه و محرومیت زدایی این شهرستان در قالب تفاهم نامه‌ای با استانداری و دستگاه‌های اجرایی مربوطه پرداخت می‌شود.

موسوی افزود: قرار است در قالب این تفاهم نامه، طرح‌های زیربنایی در ۷ بند با هزینه ۳۱ میلیارد تومان در نهبندان اجرا شود که ۱۳ و نیم میلیارد تومان آنرا این ستاد تقبل کرده است.

وی گفت: این طرح‌ها شامل احیاء و مرمت ۳۰ رشته قنات، تکمیل یک مجتمع و آبرسانی به دو روستا، ارتقاء تجهیزات بیمارستان شهید آتش دست، احداث ۲۹ طرح آموزشی شامل خوابگاه دانش آموزی، سالن چند منظوره، نمازخانه و سرویس بهداشتی مدارس، ۶ طرح احداث ایستگاه و اجرای سامانه کابلی فرستنده‌های دیجیتال، توسعه سالن ورزشی روستای دهک و احداث ۷ زمین چمن مصنوعی و احداث ۴۰۰ چشمه سرویس بهداشتی و حمام در شهرستان نهبندان است.

مدیر ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در استان پیش بینی کرد با نهایی شدن قرداد‌های دستگاه‌های اجرایی ، عملیات اجرای این طرح ها از ماه آینده آغاز شود.

ستاد اجرایی فرمان امام (ره) تا کنون 40 میلیارد تومان برای اجرای طرحهای عمرانی و اشتغالزا در شهرستان نهبندان نیز هزینه کرده است.