جهش تولید | چهارشنبه، ۱۳ اسفند ۱۳۹۹

اخبار کوتاه ورزشی - نمایش محتوای خبر

 

 

اخبار کوتاه ورزشی

همایش دوچرخه سواری در بشرویه ، جشنواره موتورسواری و اتومبیلرانی امروز در بیرجند ، برگزاري همايش پياده روي خانوادگي در قائن ، برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی

-همایش دوچرخه سواری در بشرویه :

بیش از 80 دوچرخه سوار بشرویه ای در دومین روز از هفته سلامت، مسیر 8 کیلومتری  مزار شهدا تا پارک شهروند این شهر را با شعار ورزش، تندرستی و سلامتی رکاب زدند.

-جشنواره موتورسواری و اتومبیلرانی امروز در بیرجند :

این جشنواره ساعت 8 و 30 دقیقه فردا همزمان با افتتاح فاز اول پیست  چندمنظوره موتورسواری و اتومبیلرانی شهرستان بیرجند، مقابل روستای امیرآباد، برگزار می شود.

به گفته ی رضا رجبی ستوده، رییس هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان، در این برنامه، 50 ورزشکار حرکات نمایشی مانند پرش از روی اتومبیل با موتور و پر ش از درون حلقه ی آتش اجرا می کنند.

-برگزاري همايش پياده روي خانوادگي در قائن :

به مناسبت گرامیداشت هفته سلامت همایش پیاده روی خانوادگی در شهرستان قائن برگزار شد.

در این همایش که صبح امروز برگزار شد بیش از 2 هزار نفر مسیر 3 کیلومتری مسجد جامع تا میدان مشاهیر این شهر را پیاده روی کردند.

- برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی :

به مناسبت هفته سلامت و با هدف ترویج ورزش همگانی در بین خانواده ها ، همایش بزرگ خانوادگی جمعه ساعت 6 صبح از میدان جماران شهر بیرجند به طرف بند دره برگزار شد .

همچنین هم کارکنان ستاد سپاه انصار الرضا (ع) مسیر میدان جماران تا بند دره و تیپ پیاده انصارالرضا (ع) علی آباد تا مزار رزگ را پیاده روی کردند .

منبع : معاونت اطلاعات و اخبار مرکز خراسان جنوبی