جهش تولید | چهارشنبه، ۱۳ اسفند ۱۳۹۹

اخبار کوتاه ورزشی - نمایش محتوای خبر

 

 

اخبار کوتاه ورزشی

برگزاری مسابقات ژیمناستیک دختران، گرامیداشت هفته زن در بیرجند ، برگزاری همایش پیاده روی در قاین و دیهوک ، پایان مسابقات تنیس روی میز آقایان در بیرجند گرامیداشت عطار نیشابوری ، برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی دختران فاطمی در قاین

-برگزاری مسابقات ژیمناستیک دختران، گرامیداشت هفته زن در بیرجند  :

در این مسابقات که با حضور 42 ژیمناست در 3 گروه پیشرفته ، نیمه پیشرفته «الف» و نیمه پیشرفته «ب» برگزار شد؛ فاطمه شمس آبادی، مهدیه بهرامی و فاطمه زهرا امینی نفرات برتر این گروه ها شدند.

- برگزاری همایش پیاده روی در قاین و دیهوک :

همایش پیاده روی بانوان قاینی به مناسبت هفته گرامیداشت مقام زن در این شهرستان برگزار شد و  200 نفر ، مسیر 2  کیلومتری از جبل النور شهدای گمنام تا پارک جنگلی این شهر را پیمودند.

بیش از 800 نفر از شهروندان دیهوکی هم در مسیر چهار کیلومتری بوستان شهید فهمیده تا منطقه گردشگری شادمرغ این شهر را پیاده روی کردند.

-پایان مسابقات تنیس روی میز آقایان در بیرجند گرامیداشت عطار نیشابوری :

در این مسابقات 32 نفر در 4 رده ی سنی به صورت دوحذفی، در سالن سرحدی بیرجند باهم رقابت کردند که در پایان، علیرضا تهوری، در رده ی جوانان، امیرعلی چهکندی نژاد در رده ی نوجوانان، مصطفی طاهری در رده ی خردسالان و پویا احراری در رده ی نونهالان مقامهای نخست را کسب کردند.

-برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی دختران فاطمی در قاین :

این جشنواره با حضور هزار بانوی قاینی در پارک بانوان قاین برگزار شد.

کهن ترابی فرماندار قاین هم در این جشنواره گفت: شهرستان قاین در ورزش بانوان ظرفیت بالایی دارد و با وجود کمبود امکانات و اعتبارات، ورزشکاران توانسته اند در رقابتهای مختلف موفقیتهایی کسب کنند.

منبع : معاونت اطلاعات و اخبار مرکز خراسان جنوبی