سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۷ خرداد ۱۴۰۰

اخبار کوتاه ورزشی - نمایش محتوای خبر

 

 

اخبار کوتاه ورزشی

برگزاری همایش دوچرخه سواری در بیرجند ، برگزاری مسابقات دومیدانی در بیرجند و درح ، برگزاری دوره استانی مربیگری درجه 3 والیبال بانوان در فردوس ، معرفی برترین های مسابقات استانی شنای بانوان ، حضور ورزشکار استان در اردوی استعدادیابی تنیس روی میز کشور

- برگزاری همایش دوچرخه سواری در بیرجند :

در این همایش 600 شرکت کننده مسیر بوستان توحید تا دانشگاه آزاد را رکاب زدند که در پایان به 23 نفر به قید قرعه هدایایی اهدا شد .

-برگزاری مسابقات دومیدانی در بیرجند و درح :

در این مسابقات 30 ورزشکار با هم رقابت کردند که در پایان در دوی 200 متر مزگی نژاد دوی هزار و 500 متر جعفری ، در پرش مزگی نژاد و در پرتاب وزنه عابدینی مقام های نخست را از آن خود کردند.

در بخش درح هم مسابقه دو و میدانی در دو ماده 400 متر و 800 متر برگزار شد که محمد صالحی  و ابوالفضل حسینی در جایگاه نخست ایستادند.

- برگزاری دوره استانی مربیگری درجه 3 والیبال بانوان در فردوس :

در این دوره 25 نفر به مدت 10 روز در سالن شهید فخار فردوس زیرنظر صادق زاده مدرس رسمی فدراسیون تکنیک های روز مربیگری والیبال را آموزش دیدند.

- معرفی برترین های مسابقات استانی شنای بانوان :

برترین های مسابقات استانی شنای بانوان استان معرفی شدند.

این مسابقات با شرکت 140 شناگر از شهرستان های استان در 4 رده سنی در ماده های کرال سینه، کرال پشت، قورباغه و پروانه 50 و 100 متر در استخر شهید رضوی نژاد بیرجند برگزار شد.در پایان از نفرات برتر تجلیل شد.

-حضور ورزشکار استان در اردوی استعدادیابی تنیس روی میز کشور :

امیرحسین عباسپور ملی پوش تنیس روی میز بیرجندی به همراه 15 ورزشکار از سراسر کشور به نخستین اردوی استعدادیابی نوجوانان و جوانان دعوت شد.

این اردو با حضور مدرس بلاروس فدراسیون جهانی از امروز به مدت 3 روز در آکادمی ملی تنیس روی میز در تهران برگزار می شود.

منبع : معاونت اطلاعات و اخبار مرکز خراسان جنوبی