سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

اخبار کوتاه ورزشی ( 8 آذر ) - نمایش محتوای خبر

 

 

اخبار کوتاه ورزشی ( 8 آذر )

معرفی برترین های مسابقات استانی جودو ، دعوت کشتی‌گیر بیرجندی به اردوی تیم ملی ، مسابقات فوتسال جام شهید ناصری دراسفدن ، پایان مسابقات بسکتبال آقایان گرامیداشت شهدای ورزشکار قاین ، تیم سنگ آهن بافق قهرمان مسابقات 3 جانبه هندبال طبس ، معرفی تیم های برتر مسابقات والیبال بانوان قاین

-معرفی برترین های مسابقات استانی جودو  :

این مسابقات با شرکت 37 جودوکار از شهرستان های بیرجند، قاین، سرایان و فردوس در 5 وزن برای اعزام به مسابقات قهرمانی کشور، در بیرجند برگزار شد که آقایان خسروی، قنبریان، رضایی، زاوه زاده و احدی مقام های نخست هر وزن را به خود اختصاص دادند.

نفرات برتر دی ماه به مسابقات قهرمانی کشور اعزام می شوند.

-دعوت کشتی‌گیر بیرجندی به اردوی تیم ملی :

علی‌اکبر سروری کشتی گیر وزن 50 کیلوگرم با درخشش در رقابت های قهرمانی کشور، به اردوی تیم ملی کشتی فرنگی دعوت شد.

این اردو از 23 تا 27 آذر در بندر ماهشهر برگزار می‌شود.

-مسابقات فوتسال جام شهید ناصری دراسفدن :

این مسابقات به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج و با حضور 6 تیم از حلقه های صالحین  پایگاه‌ بسیج شهید ناصری این شهردر رده سنی نونهالان و نوجوانان  برگزار شد؛ که در پایان تیم شهید غیرتی قهرمانی رقابت ها را به  دست آورد.

-پایان مسابقات بسکتبال آقایان گرامیداشت شهدای ورزشکار قاین  :

در این مسابقات 6 تیم حضور داشتند که  در بازی فینال  ، تیم شهید حداد زاده با نتیجه  48 بر44  تیم شهید حسینی نژاد غلبه کرد و بر جایگاه نخست مسابقات قرار گرفت.

-تیم سنگ آهن بافق قهرمان مسابقات 3 جانبه هندبال طبس  :

در این مسابقات که به منظور آمادگی برای حضور در مسابقات قهرمانی کشور به مدت 2 روز در سالن ورزشی شهید اللهی طبس برگزار شد،  تیم های سنگ آهن بافق، مس کرمان و زغال سنگ طبس با هم رقابت کردند .

-معرفی تیم های برتر مسابقات والیبال بانوان قاین :

این مسابقات با حضور 8 تیم بانوان در قاین به مناسبت در هفته بسیج گرامیداشت شهدای ورزشکار برگزار شد. در پایان  تیم های  نمایشگاه خاشاکی، شهید امین زاده، غدیر و پاسارگاد رتبه های اول تا چهارم به کسب کردند .

منبع : معاونت اطلاعات و اخبار صدا و سیمای مرکز خراسان جنوبی