جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

اخبار کوتاه ورزشی ( 24 آذر ) - نمایش محتوای خبر

 

 

اخبار کوتاه ورزشی ( 24 آذر )

اعزام تیم جانبازان و معلولان باستانی کار استان به مسابقات قهرمانی کشور ، اعزام کاروان دوچرخه سوار شهرستان قاین به مشهد مقدس ، آغاز هفته پنجم مسابقات فوتسال جام فجر کارکنان ادارات بیرجند ، پایان مسابقات فوتسال شهرستان قاین

-اعزام تیم جانبازان و معلولان باستانی کار استان به مسابقات قهرمانی کشور :

آقایان یخچالی، ناصری، لاجوردی، رضایی، اشتری و اسفهرودی باستانی کاران جانباز و معلول خراسان جنوبی هستند که به رقابتهای قهرمانی کشور اعزام شدند.

این مسابقات  از فردا با حضور 90 ورزشکار از 12 استان در 2 ماده میل گیری و کباده به میزبانی تهران، برگزار می شود.

-اعزام کاروان دوچرخه سوار شهرستان قاین به مشهد مقدس :

کاروان دوچرخه سوار شهرستان قاین استان خراسان جنوبی ظهر امروز برای شرکت در مراسم سالروز ارتحال پیامبر اکرم (ص) ، شهادت امام حسن مجتبی (ع) و شهادت امام رضا (ع) ، ظهر دیروز به مشهد مقدس اعزام شد .

عربی ، رئیس هیأت دوچرخه سواری شهرستان قاین گفت : در این کاروان 20 دوچرخه سوار روستای بیهود این شهرستان ، مسیر 330 کیلومتری روستایشان تا مشهد مقدس را در مدت 3 روز رکاب می زنند تا در مراسم سالروز ارتحال پیامبر اکرم (ص) و شهادت امام حسن (ع) و امام رضا (ع) در حرم مطهر رضوی شرکت کنند .

آقای عربی افزود : یک خیر شهرستان قاین مبلغ 100 میلیون ریال برای تأمین هزینه های سفر این کاروان دوچرخه سوار کمک کرده است .

-آغاز هفته پنجم مسابقات فوتسال جام فجر کارکنان ادارات بیرجند :

این رقابتها شب گذشته با 6 دیدار پیگیری شد که تیم ورزش و جوانان در دسته یک و تیم های بانک میزان، فرودگاه بیرجند و ارتباطات زیر ساخت در دسته 2 در مقابل حریفان خود به برتری رسیدند.

همچنین تیم های بسیج سازندگی و سازمان زندان ها به تساوی 3-3 رسیدند و دیدار تیم های بانک ملت و پست هم با نتیجه 4-4 به پایان رسید.

-پایان مسابقات فوتسال شهرستان قاین :

این مسابقات که بمناسبت روز دانشجو با حضور 12 تیم در قاین برگزار شد ، دانشگاه پیام نور خضری دشت بیاض توانست با غلبه بر تیمهای هزار دستان، حوزه علمیه، پرسپولیس و دانشگاه آزاد مقام نخست را به دست آورد .

منبع : معاونت اطلاعات و اخبار صدا و سیمای مرکز خراسان جنوبی