سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

اخبار کوتاه ورزشی (18 اردیبهشت) - نمایش محتوای خبر

 

 

اخبار کوتاه ورزشی (18 اردیبهشت)

پایان مرحله اول مسابقات آزاد تیراندازی تفنگ بادی بانوان کشور، آغاز مسابقات بسکتبال منطقه ای شمال شرق نزاجا، کسب یک نشان طلا و 4 برنز توسط بانوان جودوکار استان در مسابقات کشوری، درخشش نماینده خراسان جنوبی در مسابقات قهرمانی دوی کشور جانبازان و معلولان

- پایان مرحله اول مسابقات آزاد تیراندازی تفنگ بادی بانوان کشور:

مرحله اول مسابقات آزاد تیراندازی تفنگ بادی بانوان کشور با قهرمانی نجمه خدمتی پایان یافت.

این رقابت ها با حضور ۷۹ تیرانداز برگزار شد که نجمه خدمتی توانست با حضور در بین ۸ ورزشکار راه یافته به فینال، بر سکوی نخست بایستاد و پس از او نرجس امام قلی نژاد و مریم شفیعی پور هر دو از تهران مکان های دوم و سوم را به نام خود ثبت کنند.

- آغاز مسابقات بسکتبال منطقه ای شمال شرق نزاجا:

مسابقات بسکتبال منطقه ای شمال شرق نزاجا با شرکت 5 تیم از امروز به میزبانی بیرجند آغاز شد.

این مسابقات با حضور تیم های تیپ 130 بجنورد، تیپ 230 گرگان، مرکز آموزش 04 امام رضا(ع) بیرجند، تیپ 38 تربت جام، تیپ 258 چهل دختر در سالن ورزشی تختی بیرجند برگزار می شود.

این مسابقات به صورت دوره ای تا 20 اردیبهشت ادامه دارد و دو تیم برتر به مسابقات نیروی زمینی ارتش به میزبانی تیپ  40 سراب در یازدهم خرداد، راه می یابند.

- کسب یک نشان طلا و 4 برنز توسط بانوان جودوکار استان در مسابقات کشوری:

در این مسابقات که 15 و 16 اردیبهشت در مشهد مقدس برگزار شد، از اعضای 6 نفره بانوان جودو کار استان ریحانه ضامن در رده سنی جوانان مقام اول را به دست آورد و اعظم سامعی نیا، کیمیا عربی، مائده محمدی و نگین عرب زاده در رده سنی نوجوانان مقام سوم را از آن خود کردند.

در این مسابقات ورزشکارانی از استان های خراسان رضوی، شمالی، سمنان و مازندران حضور داشتند که برای حضور در مسابقات کشوری با هم رقابت کردند.

- درخشش نماینده خراسان جنوبی در مسابقات قهرمانی دوی کشور جانبازان و معلولان:

در نخستین دوره مسابقات قهرمانی کشور جوانان دارای معلولیت زیر 17 سال در تهران امیرحسین یوسفی تنها نماینده خراسان جنوبی، توانست با شرکت در مواد 200 و 400 متر به 2 نشان طلا دست یابد.

منبع: معاونت خبر صدا و سیمای خراسان جنوبی