جهش تولید | شنبه، ۱۵ آذر ۱۳۹۹

اخبار کوتاه ورزشی ( 18 آذر ) - نمایش محتوای خبر

 

 

اخبار کوتاه ورزشی ( 18 آذر )

اخبار کوتاه ورزشی ( 18 آذر )

-اعزام تیم تیراندازی استان به مسابقات آزاد زمستانی :

ساره آزادمنش، زهرا خدادادی، احسان سلمانی، ابوالفضل میابادی و مهدی رضایی در ماده تفنگ و دانیال کاظمی در ماده تپانچه به مرحله نخست مسابقات آزاد زمستانی تیراندازی سلاح های بادی اعزام شدند . این رقابتها به صورت آزاد بوده و با حضور ۲۶۰ ورزشکار از سراسر کشور در بخش مردان و زنان (رده سنی جوانان و بزرگسالان)برگزار می شود . این مسابقات در 3 مرحله از فردا به مدت 2 روز در مجموعه ورزشی آزادی آغاز میشود.

-ادامه رقابت های فوتسال کارکنان ادارات بیرجند :

در ادامه رقابت های فوتسال کارکنان ادارات بیرجند، شب گذشته در دسته ی 2، تیم های صدا و سیما، اداره پست و سازمان زندانها از سد حریفان خود گذشتند.

و نتیجه مسابقه بانک ملت با فرودگاه بیرجند و بانک صادرات با بانک مهر ایران به ترتیب با تساوی 2 بر 2 و 1 بر 1 به پایان رسید. در تنها دیدار دسته ی 1 هم  تیمهای ورزش و جوانان با مخابرات به نتیجه ی 3 بر 3  رضایت دادند.

-معرفی تیم های برتر مسابقات فوتسال جام هفته بسیج شهرستان قاین :

با پایان یافتن این مسابقات، تیم کانون بسیج ورزشکاران،  مقام نخست را به دست آورد.

با پایان مسابقات فوتسال مقطع متوسطه دوره دوم، قهرمانی آموزشگاههای شهرستان سرایان، هم تیمهای مدارس امام خمینی ، امام رضا و ابوذر غفاری به ترتیب اول تا سوم شدند.  همچنین در دیدار پایانی مسابقات فوتسال ادارات جام شهیدان رادمرد شهرستان فردوس 15 تیم به مدت 12 روز به صورت دوره‌ای با هم رقابت کردند؛ که ، تیم دادگستری موفق شد تیم نیروی انتظامی را با نتیجه 4 بر 2 شکست دهد و قهرمان این دوره از رقابت‌ها شود.

-پایان مسابقات فوتسال مقطع متوسطه دوره دوم قهرمانی آموزشگاههای شهرستان سرایان :

در این مسابقات که 8 تیم حضور داشتند، تیمهای مدارس امام خمینی ، امام رضا ع و ابوذر غفاری به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کردند.

 

منبع : معاونت اطلاعات و اخبار مرکز خراسان جنوبی