سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲ تیر ۱۴۰۰

اخبار کوتاه فرهنگی - نمایش محتوای خبر

 

 

اخبار کوتاه فرهنگی

تاکید بر سواد آموزی در مناطق مرزی ، اعزام 200 دانش آموز دختر مقطع دوم متوسطه شهرستان زیرکوه به مناطق عملیاتی 8 سال دفاع مقدس ، رسانه مهمترین ابزار دشمن در جنگ نرم

-رسانه مهمترین ابزار دشمن در جنگ نرم :

رضایی ، مسئول بسیج رسانه استان در جلسه بسیج رسانه شهرستان طبس به تشکیل شورای عالی بسیج رسانه در استان اشاره کرد و گفت : وحدت بین رسانه‌ها و تبادل نظر برای رفع مشکلات اصحاب رسانه از رسالت‌های این شورا است.

سرهنگ صادق احمدی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان طبس هم با اشاره به اینکه 16 قشر بسیجی فعال در این شهرستان راه اندازی شده خواستار تشکیل بسیج رسانه در شهرستان طبس شد.

-اعزام 200 دانش آموز دختر مقطع دوم متوسطه شهرستان زیرکوه به مناطق عملیاتی 8 سال دفاع مقدس :

به گفته مهدی پور مدیر آموزش و پرورش شهرستان زیرکوه این دانش آموزان به مدت 5 روز از یادمانهای شلمچه ، اروند ، هویزه ، خرمشهر و فتح المبین بازدید خواهند کرد

- تاکید بر سواد آموزی در مناطق مرزی :

سورگی  ، معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان درمیان بر تشکیل و فعالیت شورای پشتیبانی سوادآموزی تاکید کرد و گفت:امیدواریم با همکاری مسئولان و به خصوص خود افراد بی سواد و بازمانده از تحصیل ریشه بی سوادی را در کشور بخشکانیم.

به مناسبت 28 سالگرد شهادت سردار شهید غلامرضا شریفی پناه و شهدای کربلای 5 مراسم بزرگداشتی در حسینیه ابوالفضلی مود برگزار شد.

منبع : معاونت اطلاعات و اخبار مرکز خراسان جنوبی