رونق تولید ملی | شنبه، ۲۹ تیر ۱۳۹۸

اخبار کوتاه سیاسی ( 7 دی ماه ) - نمایش محتوای خبر

 

 

اخبار کوتاه سیاسی ( 7 دی ماه )

اخبار کوتاه سیاسی

- 9 دی روز اثبات بصیرت و هوشیاری مردم :

در جلسه ستاد گرامیداشت حماسه نهم دیماه در شهرستان های قائن و نهبندان بر بصیرت افزایی و حضور آگاهانه مردم در مقابل فتنه دشمنان تاکید شد و بیان شد : مردم اجازه نخواهند داد دشمنان از هیچ طریقی به پیکره انقلاب اسلامی ایران خدشه ای وارد کنند.

همچنین در این جلسات مقرر شد: راهپیمایی در قائن  روز سه شنبه نهم دیماه ساعت 8:30 صبح از میدان امام تا مسجد جامع این شهر برگزار شود.

در نهبندان هم مراسم این روز ساعت 9 صبح در محل مصلی امام علی این شهر برگزار می شود .

- ماهواره و اینترنت مهمترین ابزار فتنه گران در ایجاد انحرافات فکری :

آیت ا... موحدی کرمانی عضو مجلس خبرگان رهبری و دبیر کل جامعه روحانیت مبارز در جمع نیروهای مسلح و طلاب و روحانیون استان ، سوء استفاده از کم اطلاعی جوانان و استفاده از تحلیل های نادرست در کنار تحلیل های درست را از روش های اصحاب فتنه در ضربه زدن به پیکر نظام دانست .

- نشست برنامه ریزی حماسه 9 دی و دهه فجر در بشرویه :

زمان زاده ، معاون فرماندار بشرویه با اشاره به حماسه نهم دیماه از برگزاری مراسم سخنرانی سه شنبه 9 دیماه در مسجد جامع این شهر خبر داد.

معاون فرماندار بشرویه در جلسه ستاد گرامیداشت دهه فجر  این شهرستان از دستگاه های فرهنگی خواست تا وقایع ایام پیروزی انقلاب را در قالب نمایش و تئاتر به تصویر بکشند.

برگزاری یادواره های شهدا ، مسابقات قرآنی و قرائت وصیت نامه امام راحل از جمله برنامه های گرامیداشت دهه فجر در این شهرستان است .

منبع : معاونت اطلاعات و اخبار صدا و سیمای مرکز خراسان جنوبی