جهش تولید | شنبه، ۹ فروردین ۱۳۹۹

اخبار کوتاه اقتصادی ( 3 اسفند) - نمایش محتوای خبر

 

 

اخبار کوتاه اقتصادی ( 3 اسفند)

پرداخت بیش از یک میلیارد و 300 میلیون تومان تسهیلات به کشاورزان شهرستان خوسف ، اختصاص سه میلیارد تومان به باند امداد و نجات فردوس ، نرخ طلا در بازار امروز استان

-پرداخت بیش از یک میلیارد و 300 میلیون تومان تسهیلات به کشاورزان شهرستان خوسف :

فرماندارخوسف در جلسه صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی این شهرستان گفت:این مبلغ  از محل کمک های فنی اعتباری و صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی و برای اجرای طرح های کشاورزی-زراعت و احیای قنوات هزینه شده است.

سیصد و ده نفر از کشاورزان خوسف عضو صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی هستند و تاکنون 21 میلیارد ریال تسهیلات دریافت کردند.

-اختصاص سه میلیارد تومان به باند امداد و نجات فردوس :

 فرماندار فردوس در جلسه شورای اداری این شهرستان با اشاره به زلزله خیز بودن این منطقه ، تکمیل باند امداد و نجات را یکی از نیازهای شهرستان دانست و تصریح کرد: با اختصاص این اعتبار شاهد تسریع در روند اجرای آن باشیم . رجبی مقدم افزود: عملیات اجرایی باند امداد و نجات فردوس از سال 86 در زمینی به مساحت 300 هکتار و در 13 کیلومتری این شهر آغاز شده وتاکنون برای ساخت این باند 3 میلیارد و 500 میلیون تومان هزینه شده است .

-نرخ طلا در بازار امروز استان :

هر گرم طلای 18عیار، امروز در بازار استان، 99 هزار  و 150 تومان داد و ستد شد که در مقایسه با روز گذشته  تغییری نداشته است.

سکه کامل بهارآزادی طرح جدید هم امروز 975 هزار تومان خرید و فروش شد.

نیم سکه 495 هزار تومان و ربع سکه نیز 270 هزار  تومان فروخته شد.

منبع : معاونت اطلاعات و اخبار مرکز خراسان جنوبی